Haberler

Samsung Galaxy Note 20 Canlı Kanlı Sızdırıldı!

Samsung Galaxy Note20 ile ilgili uzun süredir bir takım spekülasyonlar ortaya atılıyor.Samsung sızıntıcısı @JimmyIsPromo tarafından Galaxy Note 20 canlı sızdırıldı.

Sızdırılan görüntülere bakarsak mat siyah arka kapakta bir dikdörtgen kamera muhafazasında üçlü kamera kurulumunu görüyoruz.Kamera kurulumundaki üçüncü kamera bir  periskop zoom kamerası fakat S20 Ultra’da olduğu gibi “100X Space Zoom” yazısını görmüyoruz.

Ekran kısmına bakarsak delik bir çentik bulunuyor.Ekran çerçeveleri oldukça ince.Güç açma kapama,ses tuşları sağ çerçevede art arda konumlandırılmış.

Galaxy Note 20 serisinin Ağustos ayında tanıtılması bekleniyor.Peki siz Galaxy Note 20 serisi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Google News’te Bize Abone Olmak İçin Tıklayınız…

Bu Haberi Beğenebilirsiniz!

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu