Haberler

Samsung Galaxy Note 20 Çıkış Tarihini Tanıttı!

Samsung, yeni nesil Galaxy telefonlarını taklit etti ve Galaxy S20 serisinde şaşırtıcı derecede büyük yükseltmeler gibi görünüyorlar . Ve şimdi, ellerinizi almak için uzun süre beklemek zorunda kalmayacağınızı da biliyoruz.

Her zaman güvenilir olan SamMobile sayesinde , Güney Kore’deki kaynaklar Samsung’un 5 Ağustos’ta Galaxy Note 20 serisini açıklayacağını, menzil tarihinin en erken sürümü ve çok beklenen Galaxy Fold 2’nin yanında başlayacağını açıkladı. Coronavirüs’ün etkisi Apple’ın iPhone 12 sürüm planları da dahil olmak üzere yılın ürün lansmanlarının çoğunu geciktirdiği için bu gerçekten şaşırtıcı . Ayrıca, Samsung ile Note 20 modellerinin lansmanı ve iPhone 12 serisi arasındaki süreyi en üst düzeye çıkarmak isteyen önemli bir karar da olabilir.

Güncelleme: lansman şimdi hızla yaklaşıyor, Galaxy Note 20 detayları daha da sızıyor ve SlashLeaks şimdi her iki telefonun yeni tasarımlarını gösteren Note 20 ve Note 20+ perakende satışlarını gerçekleştirdi. Bunlar, yalnızca düz panellere geçen Galaxy S20 serisinin aksine, Samsung’un yumuşak kenarlı bir ekran tutmasıyla Onleaks’in (üstte ve altta) renderleriyle eşleşiyor. Bu, iki çizgi arasında ilginç bir farklılaştırıcıdır ve kenar göstergeleri polarize görüşle, her iki tarafı da memnun etmenin akıllı bir yolu.

Galaxy Note 20 ve Fold 2 lansmanı hakkında daha fazla bilgi sızdırıldı. SamMobile , açık olduğu zaman büyük bir ekrana sahip olan Fold 2’nin, aksine söylentilere rağmen Samsung’un S Pen’i için destek sağlamayacağını bildirdi. Bunun nedeni, Katlama 2’nin zamanla S Pen ucundan gelen darbeye dayanamayacak yeni bir cam kaplama kullandığı anlaşılmaktadır. Daha iyi bir haberde, SamMobile , 5 Ağustos lansmanının artık Note 20 serisinin ve Fold 2’nin yanında üç cihaz lansmanı daha yapacağını, bunların Galaxy Z Flip 5G (mevcut Flip modelinin 5G versiyonu), bir Galaxy Tab S7 tableti ve Galaxy Watch 3 – hem Samsung’un tabletleri hem de akıllı telefonları en iyi iPad ve Apple Watch alternatifleri arasında sayılıyor, bu yüzden muhtemelen sıcak bilet öğeleri olacak.

SamMobile, lansmanın (çevrimiçi olarak) sadece çevrimiçi olacağını açıklıyor, ancak Samsung, overpriced Galaxy S20 modellerinin yaptığı hataları düzeltmek için tüm durakları atıyor. Bunu göz önünde bulundurarak, şirket S20 Ultra-yenen Galaxy Note 20 Ultra’yı Note 20 Plus olarak yeniden markalamaya ve bunun yerine S20 Plus’a uygun bir fiyatla piyasaya sürülmeye hazır görünüyor . Kat 2 hakkında daha az şey biliniyor, ancak sızan şey etkileyecek .

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu