Haberler

Samsung Galaxy Note 20 Muhtemel Tasarımı Sızdırıldı !

Samsung Galaxy Note 20 akıllı telefonun’un muhtemelen bu tasarımda olacağı söyleniyor.

Cihazın boyutları 161.8 x 75.3 x 8.5 mm’dir. Bu, bu cihazı geçen yıldan Note 10 ve Note 10 Plus’tan yarım milimetreden biraz daha kalın hale getiriyor. Bununla birlikte, genel bir boyut açısından, Note 20, Note 10’dan önemli ölçüde daha büyük ve Note 10 Plus’ın boyutuna daha yakın olacaktır. Bu, Samsung Galaxy Note 20’nin bu yıl hangi büyüklükte olacağını merak ettiriyor.

Galaxy Note 9 ile aynı kalınlıkta. Kaynağımız, bunların bu yıl daha küçük Note 20 için boyutlar olduğunu söyledi ve Note 20 Plus gibi bir şeyin de işin içinde olacağını gösteriyor.Samsung Galaxy Note 20

Samsung Galaxy Note 20 Tasarımı

Tasarım açısından da bir deniz değişikliği söz konusu değil. Samsung, ana ekran düğmesini ve ses seviyesi kontrollerini soldan sağa kaydırmış gibi görünüyor. Telefon ince çerçevelere sahip olacak ve ekranın toplam boyutları 155.4 x 69.1 mm’de duruyor, bu tam olarak 6.7 ” inç ekranın bizleri karşılaması bekleniyor. Önde de delikli bir kamera var, bu da Samsung’un henüz ekran altı kamera tasarımlarına hazır olmadığı anlamına geliyor.

Note’un ana kancası olan S-Pen, tabanın ortasındaki USB Type-C bağlantı noktası patlamasının yanı sıra başka bir tarafa taşındı. SIM tepsisi telefonun üst tarafında ve arka kamera modülü Galaxy S20 Ultra’ya çok benziyor. Samsung’un modellerine göre, Note 20’nin Samsung’un yıl için en iyisi olduğu göz önüne alındığında kamera S20 Ultra’ya benzer olması olası.

Arka kamera modülü 38,1 mm uzunluğunda ve 21,9 mm genişliğindedir. Samsung hala kameralar üzerinde çalışıyor, bu yüzden henüz ne olacağını onaylayamıyoruz. Bunun dışında, telefonun arka tarafında hafif yuvarlak bir tasarıma sahip gibi görünüyor, eğimli kenarlar, bu da S20 Ultra ile bir başka benzerlik.

Samsung Galaxy Note 20 Çıkış Tarihi

Galaxy Note 20’nin bu yıl Ağustos ayında iki boyutta piyasaya sürülmesi bekleniyor. Daha önce de belirtildiği gibi, buradaki özellikler daha küçük Not 20 içindir.

Google News Haberlerimize Abone Olmak İçin Tıklayınız…

Anasayfa’ya Dönmek İçin Tıklayınız…

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu