Haberler

Samsung, Galaxy S20 Tactical Edition Sürümünü Tanıttı !

Askeri düzeyde güvenlik, gece görüş modu ve gizli mod barındıracak.

Samsung, Savunma Bakanlığı ve federal hükümet kullanıcılarına yönelik Galaxy S20 Taktik Sürümünü piyasaya sürüyor. Cihaz, NSA standartlarına dayalı iki şifreleme katmanı, taktik ve sınıflandırılmış uygulamalar için özelleştirilmiş yazılım ve özelliklerle “askeri sınıf güvenlik” ile gelecek.

Galaxy S20 TE, “operatörlerin karmaşık arazide, geniş mesafelerde ve komut üniteleri ile potansiyel iletişim kaybında gezinmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır.” Bu özellikler arasında gece görüş modu, gizli mod ve hareket halindeyken görev planlaması ve raporları yapmak için DeX yazılımı bulunur.

Ayrıca Samsung, Android Team Farkındalık Kiti’ni (ATAK), Android Precision Assault Strike Suite’i (APASS), Kinetik Entegre Düşük Maliyetli Yazılım Entegre Taktik Avuçiçi (KILSWITCH) ve savaş destekli travma dağıtılmış gözlem kitini işaret ederek birden fazla görev uygulamasını çalıştırabilir (BATDOK).

5G ve Wi-Fi 6 desteği ile taktik radyolara ve görev sistemlerine bağlanabilir. Galaxy S20 TE sonbahar da piyasaya sürülecek.

Google News Haberlerimize Abone Olmak İçin Tıklayınız…

Anasayfa’ya Dönmek İçin Tıklayınız…

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu