Haberler

SAMSUNG TELEVİZYONLAR OYUNA ODAKLANIYOR !

Son birkaç yılda, küresel konsol oyun pazarı hızla genişledi. Konsollar daha fazla hanehalkına girerken, insanların TV’lerine ilişkin algılarını değiştiriyorlar.

Artık tüketiciler TV’lerini oyun cihazları olarak görmeye başlıyor ve yüksek görüntü ve ses kalitesi ve düşük giriş gecikmesi gibi faktörlerin oyun deneyimlerini bir sonraki seviyeye taşımak için nasıl bir araya gelebileceğine tanık oluyorlar.

Samsung’un kullanıcılara daha kapsamlı ve duyarlı oyun oturumları sunmak için en yeni QLED TV’lerini nasıl optimize ettiği hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki infografiklere göz atın.

Google News’te Bize Abone Olmak İçin Tıklayınız…

Anasayfa’ya Dönmek İçin Tıklayınız…

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu