Haberler

Samsung Uygun Cihazlarında Üzecek!

Uzun zamandır Çinli üreticilerin telefonlarında reklam görüyoruz, örnek olarak Xiaomi cihazların çoğu uygulamasında reklamlar bulunmakta.

Reklam tartışmaları hala devam ederken dünyanın en büyük telefon üreticisi ve satıcısı olan Samsung, yeni nesil arayüzü One UI 2.5 arayüzü ile kullanıcıları üzecek bir adım atacak.

Samsung telefonlarda, cihazın kendi uygulamalarında ve kilit ekranında reklam gösterileceği iddia ediliyor. İddialara göre bu reklamlar sadece uygun fiyatlı modeller olan Galaxy A ve M serisi telefonlarda olacak.

galaxy m

Samsung hava durumu uygulamasında dahi reklam gösterildiği görülüyor. Resimlerde görülen reklamlar Korece, bu yüzden teknoloji devinin reklamları tüm ülkelerde gösterip göstermeyeceği konusunda herhangi bir bilgi yok.

Reklamlardan elde edilen gelirin, hizmetleri iyileştirmek için kullanılacağı söyleniyor. One UI 2.5 arayüzünün ilk olarak Galaxy Note 20 ile hayatımıza girmesi beklenirken, giriş ve orta segment telefonlar reklam hamlesinden etkilenecek gibi duruyor.

Google News Haberlerimize Abone Olmak İçin Tıklayınız…

Bu Haberi Beğenebilirsiniz!

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu