Haberler

Samsung’dan Ucuz Katalabilir Telefon mu Geliyor?

Samsung katlanabilir telefon pazarına oldukça kötü girmişti, Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Samsung Galaxy Fold, sorunları ile piyasada yer almıştı. Kullanıcıların ekran üzerindeki katmanı koruyucu sanıp çıkartmak istemesi sonucu Galaxy Fold sahipleri ekranlarını bozmuş oldu.

Bundan sonra bu sene içerisinde tanıtılan Galaxy Z Flip bu sorunları çözüp karşımıza geldi ancak hala o sor

unlar kullanıcıların aklında.

 

Samsung şimdi ise Galaxy Fold Lite olarak adlandırılması beklenen telefonu tanıtmaya hazırlanıyor.

 

XDA-Developers’dan Max Weinbach’a göre “Winner2” kodu ile tanıtılan telefon, 256 GB depolama alanına ve Snapdragon 865’e sahip.

Adından da anlaşılabileceği üzere uygun fiyatlı olacak Galaxy Fold Lite üstünde, 5G desteği olmayacak.

Cihazın ekranında Galaxy Z FLip’te olan ve cam deneyimi sunan UTG teknolojisinin olmayacağı belirtiliyor, Lite modelinde bu konuda plastikten yararlanılacak.

Google News Haberlerimize Abone Olmak İçin Tıklayınız…

Anasayfa’ya Dönmek İçin Tıklayınız…

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu