Haberler

Samsung’un Radikal Yeni Galaxy Akıllı Telefonu Aniden Şekilleniyor!

Samsung yılın en heyecan verici akıllı telefonunu piyasaya sürecek ve lansman tarihi resmi olacak . Dahası, henüz en iyi şekilde baktık.

samsung note 20

Yaklaşan YouTuber Jimmy Is Promo , Samsung’un çarpıcı Galaxy Note 20 Ultra ile ilk uygulamalı videoyu yayınlayarak kafalarını çevirdi. Samsung’un neden Galaxy S20 serisini geçeceğini doğrulamakla kalmıyor , aynı zamanda yeni tasarımının en tartışmalı yönünü de ortaya koyuyor.

En iyi unsurlar, Samsung’un geçen hafta Rus web sitesine yanlışlıkla gönderdiği çarpıcı Note 20 Ultra görüntüsüyle uyumlu . Bunlar arasında süper ince üst ve alt çerçeveler, Samsung sayesinde öne bakan kameranın fiziksel boyutunu azaltan daha küçük bir delik ve Galaxy S20 Ultra’nın 108MP kamera dizisinin ( çok ihtiyaç duyulan ) yeni bir odaklama sensörüne sahip gelişmiş bir sürümü var .

Dezavantajı video (aşağıya bakın), bu arka kamera dizisinin büyük olduğunu, görünüşte Galaxy S20 Ultra’dan bile daha fazla şiştiğini gösteriyor. Bu nedenle, Galaxy Note 20 Ultra’yı düz bir yüzeyde kullanmak imkansız olacaktır. Ayrıca, bu mamut kamburunun bir sonucu olarak telefonun minimum temas noktaları göz önüne alındığında, kaygan yüzeyleri kaydırması da muhtemeldir.

Bunun yanı sıra, video Samsung’un S Pen ve hoparlörün yerini telefonun sol tarafına taşıdığını gösteriyor (yıllardır sağdalar). Ayarlara girerken, Not 20 Ultra, Android 11’in piyasaya sürülmesinden sonraki haftalar içinde başlamasına rağmen Android 10 ile birlikte gönderileceğini gösteriyor. Geçmiş, Note 20 Ultra’nın bu yükseltmeyi almasının uzun süre beklediğini gösteriyor.

Buna rağmen, Galaxy Note 20 Ultra, son teknoloji donanımların bir tur gücü gibi görünüyor. Galaxy S20 serisi ile karşılaştırıldığında, yükseltilmiş bir Qualcomm Snapdragon 865+ yonga seti, bir çığır açan ekran , yükseltilmiş biyometri , 45W şarj ve üstün RAM ve depolama alanına sahip olacağını biliyoruz .

Lansmanı da önceki Notlardan daha erken geliyorken , Samsung’un elinde bir hit olması gerekiyor. Not 20 Ultra’nın sorunlu küçük kardeşi için de aynısı söylenebilseydi .

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu