Haberler

Saydım Kaçgün Oldu Uygulaması incelemesi

Saydım Kaç Gün Oldu uygulaması  belirlenen tarihten hesaplama yaparak çıkan sonuçları yıl, ay, hafta, gün, saat ve dakika cinsinden gösteren kullanışlı bir özel gün sayacıdır.

Ücretsiz olarak Android ve İOS kullanıcılarının indirimine sunulan uygulama ile doğum günü , askerlik  , evlilik , lise veya üniversite başlangıcından itibaren geçen süre, sevgilinizle tanıştığınız günden  itibaren geçen süre veya askerliğin başlangıcından itibaren geçen süreyi kolayca hesaplayabilirsiniz.

Uygulamanın diğer bir  özelliği ise  gelecek zamana göre de hesap yapabilmesidir… Uygulamayı çok değişik konular için kullanabilirsiniz. Askere giden oğlunuzun şafağını sayabilir, mezuniyetinize kaç yıl, ay, saat kaldığını deklare edebilirsiniz.

Saydım kaç gün oldu uygulamasının en güzel özelliği zamanı ayrıntılı olarak hesaplamasıdır. Dakika, gün, ay ve yıl olarak tüm detayları takip edebilirsiniz.

Hesaplamalara istediğiniz adı verebilir , adlara uygulamadan ikonlar atayabilirsiniz.

Bu uygulama ne işime yarar diyorsan örnekler:

 • Doğum gününden itibaren geçen süre
 • Lise, Üniversite başlangıç tarihinizden bu güne geçen süre
 • 2020 yılının bitmesine kaç ay kaldı?
 • Sevgilinizle tanışmanızdan itibaren geçen süre
 • Askerliğinizin geçen ve kalan süresi, şafak kaç?
 • Sigarayı bıraktığınız günden bugüne geçen süre
 • 2020 ramazan bayramına kaç gün kaldı?
 • En son ne zaman alışveriş yaptım?
 • Nişanlım için şafak kaç?
 • Mezun olmama kaç saat kaldı?
 • Alışveriş sitelerindeki indirim saatlerini takip edebilirsiniz.
 • Oyuncuysanız, sevdiğiniz twitch veya mixer yayıncısı saat kaçta çevrimiçi olacak?
 • 2020 yaz sezonu Steam indirimine kaç gün kaldı?
 • Sokağa çıkmamıza kaç gün kaldı?
 • Kedi, köpek, kuş, balık, papağan gibi evcil hayvanlarınızın doğum tarihlerini ve aşılarına kaç gün kaldığını sayabilirsiniz.
 • Ödenecek faturalarınızı takip edebilirsiniz.
 • Takvim ve sayaç olarak kullanabilir bir olaya ne kadar, kaç gün, yıl, ay, hafta, saat ve dakika kaldığını görebilirsiniz.
 • Sevgilime en son kaç gün önce hediye aldım şeklinde takvim gibi günlük olarak takip edebilir ve sevgilinize onu ne kadar sevdiğinizi gösterebilirsiniz.
 • Gelecek etkinlikleri sayaç şeklinde sayabilirsiniz.

 

Sevdiklerim ;

 1. Uygulamada kendinize göre özelleştirmeller yapabiliyorsunuz.
 2. Ücretsiz.
 3. Kullanımı kolay.
 4. Basit ve sade.
 5. Telefonda çok yer kaplamıyor.
 6. Türkçe

Sevmediklerim ;

 1. Her işlem sonucu video reklam çıkıyor.
 2. Keşke aşağıda sabit bir reklam olsaydı.

UYGULAMANIN VİDEOLU TANITIMI

https://youtu.be/SDI8EVL3IDE

UYGULAMA YAPICISININ APPSTOR da uygulama hakkında açıklaması ;

Saydım kaç gün oldu ücretsiz, bulut yedeklemeyi destekleyen, geçmiş tarihi veya gelecek zamanlı bir günü takip edebileceğiniz basit, kullanışlı ve güncel bir uygulamadır.

Her gün, bir çok ülkeden bu uygulamayı kullanan binlerce insan bize güveniyor ve büyük bir aile olduk. Tüm kullanıcılarımıza teşekkür ederiz.

Önemli tarihlerinizi buluta kaydedin ve bir daha asla kaybetmeyin. Telefonunuzu değiştirmek artık sorun değil, biz sizin için yedekler ve ihtiyacınız olduğunda geri getiririz. Bu yeni özelliği şimdi ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Bu uygulama istediğiniz bir tarihten itibaren geçen süreyi veya istediğiniz bir tarihe kalan süreyi hesaplayan bir araçtır. Size yıl, ay, hafta, gün, saat veya dakika cinsinden geçen süreyi gösterir.

Bu uygulama ne işime yarar diyorsan örnekler:

– Doğum gününden itibaren geçen süre

– Lise, Üniversite başlangıç tarihinizden bu güne geçen süre

– 2020 yılının bitmesine kaç ay kaldı?

– Sevgilinizle tanışmanızdan itibaren geçen süre

– Askerliğinizin geçen ve kalan süresi, şafak kaç?

– Sigarayı bıraktığınız günden bugüne geçen süre

– 2020 ramazan bayramına kaç gün kaldı?

– En son ne zaman alışveriş yaptım?

– Nişanlım için şafak kaç?

– Mezun olmama kaç saat kaldı?

– Alışveriş sitelerindeki indirim saatlerini takip edebilirsiniz.

– Oyuncuysanız, sevdiğiniz twitch veya mixer yayıncısı saat kaçta çevrimiçi olacak?

– 2020 yaz sezonu Steam indirimine kaç gün kaldı?

– Sokağa çıkmamıza kaç gün kaldı?

– Kedi, köpek, kuş, balık, papağan gibi evcil hayvanlarınızın doğum tarihlerini ve aşılarına kaç gün kaldığını sayabilirsiniz.

– Ödenecek fatularınızı takip edebilirsiniz.

– Takvim ve sayaç olarak kullanabilir bir olaya ne kadar, kaç gün, yıl, ay, hafta, saat ve dakika kaldığını görebilirsiniz.

– Sevgilime en son kaç gün önce hediye aldım şeklinde takvim gibi günlük olarak takip edebilir ve sevgilinize onu ne kadar sevdiğinizi gösterebilirsiniz.

– Gelecek etkinlikleri sayaç şeklinde sayabilirsiniz.

– Bazı kullanıcılarımızın reklam görmek istemediğini biliyoruz. Saydım kaç gün oldu uygulamasını ekip olarak geliştiriyoruz ve uzun saatler boyunca çalışıyoruz. Bu sebeple reklamları kapatmak isteyen kullanıcılarımız PRO üyeliğe geçerek reklamsız bir şekilde uygulamayı kullanabilir ve bize destek vermeye devam edebilir.

Bu uygulamayı günlük hayatınızda nasıl kullanabileceğinizi gösteren bir kaç durumu söylemek istiyoruz.

– Çok severek aldığınız elbiseyi en son ne zaman giydiğinizi merak mı ediyorsunuz? Evet ise, sizin için saymaya başlayalım.

– Sohbet ederken bazı tarihleri hatırlamakta sorun mu yaşıyorsunuz? Size hatırlatmak için her zaman yanınızdayız.

– Sevgilinizle tanıştığınız zamanı mı unuttunuz? Hiç sorun değil, hemen söyleyelim.

– Evlilik yıldönümünüzü dakikasına kadar hatırlayabilir ve eşinizi şaşırtabilirsiniz.

– Yıllarca çalışarak aldığınız doktor ünvanından bugüna kaç dakika geçmiş olabilir? Cevabını görmek için birkaç tıklama yeterli olacaktır.

– Uzun süre sonra arkadaşınızla buluştuğunuzda, en son ne zaman görüştüğünüzü hatırlayamadıysanız bulmak için uygulamayı açmanız yeterli.

– Yeni telefon, araba, bilgisayar, ev mi aldınız? Acaba aradan kaç ay geçti?

– Aldığınız bir ürünün garanti süresinin dolmasına ne kadar kaldığını hesaplamak için bu uygulamayı kullanabilirsiniz. 2. el bir ürün aldınız veya cihazınız değişimden geldi. Garanti süresi faturadakinden farklı ise unutmak yerine yazın biz sizin yerinize takip edelim. İhtiyacınız olduğunda bakın ve mağdur olmayın.

– Türkiye App Store’unu ingilizce olarak kullanıyorsanız uygulamamızın ingilizce ismi How Many Days – Since & Until şeklindedir. Uygulamayı indirdiğinizde ise How many days olarak görünmektedir. Buna ek olarak Almanca, İspanyolca ve Rusça desteğimiz mevcuttur.

Düşüncelerinizi ve şikayetlerinizi her zaman yorumlarda belirtebilirsiniz. Beğendiyseniz puan verin ve bizi destekleyin. Size değer verdiğimizi ve söylediklerinizi yapmaya çalıştığımızı unutmayın.

Ana Sayfa

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu