Haberler

Seagate, Oyuncular için FireCuda 120 SATA SSD’yi Duyurdu !

Veri çözümlerinde dünya lideri olan Seagate Technology plc., Bugün en yüksek performanslarına ulaşmak ve geniş dijital kütüphanelerini korumak için hız, dayanıklılık ve cömert kapasiteye ihtiyaç duyan oyuncular için tasarlanmış yeni FireCuda 120 SATA SSD’yi duyurdu.

seagate

Şirketin PC oyun depolama serisini destekleyen FireCuda 120, SATA 6 Gb / s arayüzü ile oyun donanımlarını bir üst seviyeye taşıyor ve 560 MB / s okuma ve 540 MB’a kadar sıralı okuma / yazma hızlarıyla canlanıyor / s yazarak daha hızlı karşıdan yüklemeler ve çoklu görevler sunar. Disk, Seagate’in en yüksek kapasiteli oyun SSD’si olan 4 TB’a kadar kapasiteye sahip. Sürekli istismar taleplerini karşılayan FireCuda 120, 1.8M saat MTBF ve 5600 TBW’a kadar güç sağlamak ve dayanıklılık için üretildi. İçinizin rahat etmesi için Seagate, diski beş yıllık sınırlı garanti ile destekliyor.

FireCuda 120 SATA SSD 500GB – 105$

FireCuda 120 SATA SSD 1TB – 199.5$

FireCuda 120 SATA SSD 2TB – 388.5$

FireCuda 120 SATA SSD 4TB – 651$

Google News’te Bize Abone Olmak İçin Tıklayınız…

Anasayfa’ya Dönmek İçin Tıklayınız…

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu