Haberler

Sharp Samsung Elektronik’e Panel Sağlıyor!

Geçen hafta, Samsung  , 2020’nin sonuna kadar  LCD ekran üretmeyi durduğunu planladığını açıkladı . Şimdi Tayvanlı şirketlere göre Sharp,  Samsung Electronics’e LCD paneller tedarik edecek.

Sharp , Samsung TV işinin en büyük rakiplerinden biri olan Foxconn tarafından satın alındığı 2017 yılında Samsung Electronics için LCD paneller tedarik etti.

Ancak şimdi, Samsung Display, kuantum nokta ekranlara daha fazla odaklanmak için LCD panel üretimini sona erdirirken , Samsung Electronics ve Sharp, ortaklıklarının sona ermesinden bu yana 2 yıldan fazla bir süre sonra tekrar işbirliği yapacaklar. Ancak bu yeni işbirliğinin sadece kısa bir süre devam etmesi bekleniyor.

Bu haberi beğenebilirsiniz

Geçen hafta Samsung Display tarafından yapılan duyuruya göre , şirket artık LCD paneller için yeni sipariş almıyor. Yalnızca Samsung Electronics tarafından verilen mevcut siparişleri vermeye devam edecek.

Bizi Google News’te Takip Et

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu