Haberler

Sony’nin Giyilebilir Kliması Yazın Daha Yardımcı Olmak İçin Hazır!

İlk olarak geçen yaz 2020 Tokyo Olimpiyatları’na denk gelecek şekilde piyasaya sürülecek şekilde piyasaya sürülen Sony’nin giyilebilir kişisel kliması , zaman zaman güneşin öfkesine ve devam eden pandemiye cesaret etmek için dışarı çıktığınızda yaz sıcağıyla savaşmanıza yardımcı olmak için satışa sunuldu .

Cihazı boynunuzun hemen altında sırtınızın ortasında asılı tutan özel bir tişörtle birlikte çalışan Apple Magic Mouse’dan farklı olmayan Sony Reon Pocket , yardım etmeyi vaat eden bir ısı pompası olarak hizmet etmek için Peltier efektini kullanıyor sıcak günlerde kullanıcının vücut sıcaklığını 23 derece Fahrenheit kadar soğutun.
Sony'nin Giyilebilir Kliması başlıklı yazı için İllüstrasyon Nihayet Yazın Daha Az Kaynamaya Yardımcı Olmak İçin Kullanılabilir
Fotoğraf : Sony

Reon Pocket’in kullanıcının sırtına yaslanan tarafının, sıcak havayı vücuttan dışarı ve dışarı alan küçük bir fandan çıkarılırken, dokunuşa serin kalacağı sözü verilir. İOS ve Android cihazlar için tamamlayıcı bir mobil uygulama kullanarak Reon Pocket gerektiği gibi manuel olarak ayarlanabilir veya hatta kullanıcının ne yaptığını, nasıl hissettiğini ve sonra uygun şekilde algılamak için sıcaklık ve hareket sensörleri kullanan otomatik bir moda ayarlanabilir. soğutma modunu istenen konfor seviyesinin korunduğundan emin olmak için ayarlayın.

Cihaz, soğuk kış aylarında bile, kullanıcının vücut sıcaklığını 14 Fahrenheit’e kadar yükseltmeye yardımcı olmak için ters yönde çalışabilir, ancak hava ne olursa olsun, Reon Cebi tüm gün bir çözüm değildir. Kompakt boyutu göz önüne alındığında, dahili pili, ne kadar zor çalışması gerektiğine bağlı olarak sadece iki ila dört saat konfor için iyidir ve tekrar takmadan önce şarj olması için yaklaşık iki saat beklemeniz gerekir.

Geçen Yaz Sony, nihayet piyasaya çıktığında Reon Pocket’in iki versiyonunu vaat ediyordu; manuel olarak kontrol edilen bir Lite sürümü ve eşlik eden mobil uygulama aracılığıyla tüm ek otomatik çan ve ıslıkların bulunduğu Standart bir sürüm. Bir yıl sonra, Sony’nin kendi çevrimiçi mağazasında yaklaşık 120 $ veyayalnızca şu anda 160 $ ​​’a yakın olan Amazon Japonya üzerinden piyasaya sürülen daha ayrıntılı sürüm piyasaya çıkmış gibi görünüyor, t-shirt sahipleri sizi yaklaşık 20 $ geri alacak .

DİĞER HABERLERİMİZE BAKMAK İÇİN

BU BAĞLANTIYA LÜTFEN TIKLAYIN

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu