Haberler

STALKER 2 2021’de en büyük açık dünyalardan birine sahip olarak geliyor

Microsoft’un Xbox Series X etkinliği sırasında şirket, Xbox Series X’de STALKER 2 için yeni bir fragman çıkardı. Bu, konsollarda ilk kez korku birinci şahıs nişancı fragmanı göründü.

Şimdiye kadar görmek zorunda olduğumuz tek şey bir ekran görüntüsü oldu – ama şimdi 2021’de PC’ye gelen oyuna düzgün bir şekilde bakıyoruz. Oyun PC ve Xbox Series X’de Xbox Game Pass’e gelecek ve oyunun resmi web sitesinden bakıldığında, şu anda oyunu PS5’e gelip gelmeyeceği açıklanmadı.

Stalker 2

Yeni bir sinema fragmanı, terk edilmiş bir oyun alanından sahipsiz bir yeraltı trenine kadar ürkütücü ortamlara genel bir bakış sağladı. Anormallikler de gösterildi, arabalar ve çevresindeki doğa buruşuyor.

Xbox blogundaki bir duyuruda, stüdyo, bir hazine ve sır arayan kirlenmiş bölgeye giren bir ödül avcısı olan STALKER’i açıkladı. “Bölge” içindeki canavarlar ve hizipler (adı verildiği gibi) simüle edilmiş yaşayan bir dünyada birbirleriyle etkileşime girecek ve stüdyo, olaylara tanık olup olmadığınıza bakılmaksızın sürekli olarak olaylar olacağını iddia ediyor. Ayrıca, seçimlerinize dayanan birçok farklı sonla dolu bir dallanma hikayesi vaat ediyor ve açık dünyasının bugüne kadarki en büyüklerden biri olacağı yönünde. Hikaye, oyunun Çernobil Hariç Tutma Bölgesi’ni ele geçirmesi konusunda potansiyel olarak daha fazla bilgi sunabilecek doğrusal olmayan bir şekilde anlatılacaktır.

STALKER serisi, mutasyona uğramış yaratıklar, kontrol için yarışan gruplar ve garip doğal anomalilerle dolu Çernobil felaketini çevreleyen alanın etrafında dönüyor. İlk oyun 2007’de piyasaya sürüldü, ancak dizi 2009’dan beri uykuda diyebiliriz.

https://www.youtube.com/watch?v=ytDioRTWtFQ

 

Kaynak

Ana Sayfa

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu