Haberler

Star Wars Jedi: Fallen Order yeni savaş zorluklarına ve kozmetik DLC’ye kavuştu !

Ücretsiz güncelleme 4 Mayıs’ta yayınlandı.

Star Wars Jedi: Fallen Order ‘in devasa yeni güncellemesi yeni savaş zorlukları, kozmetik DLC ve eğitim simülasyonları ekliyor ve şimdi indirilebilir durumda.

Ücretsiz eklenti, Star Wars Day 2020’de, şaşırtıcı bir şekilde Twitter, Facebook ve YouTube’a bırakılan yeni bir fragmanda duyuruldu. Bir süredir Star Wars Jedi: Fallen Order DLC’yi umuyorduk, bu kesinlikle hoş bir sürpriz. Aşağıdaki fragmanı kontrol edin.

Bu güncelleme ile eklenenleri inceleyelim. Birincisi, Jedi becerilerinizi geliştirmek için iki yolunuz olacak meditasyon eğitimi. Bunlardan biri, Veteran oyuncuların Kuvvet ile gerçekte ne kadar güçlü olduklarını görmeleri için tasarlanan Combat Challenges. Her meydan okumada, hasar almama gibi belirli gereksinimleri karşılamak için yıldız toplayabilir ve yeni BD-1 kozmetik ürünlerinin kilidini açmak için adı geçen yıldızları kullanabilirsiniz.

Pratik yapmanın bir diğer yolu da yeni Battle Grid modudur. Bu, kendi savaş karşılaşmanızı kişiselleştirmenize, “konum”, karşılaşmak istedikleri karşılaşmanın boyutunu değiştirmenize, çeşitli zorluk değiştiricileri değiştirmeye ve genel savaş zorluk derecesini dört zorluk seviyesinden birine ayarlamanıza “izin verir. Star Wars Jedi: Fallen Order

Bunun yanı sıra, Cal Kestis’i Engizisyon üniforması biçiminde döşemeniz için yeni kozmetikler ve iki yeni ışın kılıcı seti de var. Tüm bu iyi Star Wars Jedi: Fallen Order içeriğine erişmek için, oyunun Yeni Yolculuğu + güncellemesini başlatmanız gerekir (bu da güncellemenin bir parçasıdır). Bu güncellemenin duyuru blogu, güncellemedeki tüm içeriğin Yeni Yolculuk + oyunlarına özel olacağını onaylar, bu nedenle erişmek için Düşmüş Sipariş üzerinden bir kez oynamanız gerekir.

Yeniden doğma, bu güncellemenin daha fazla oyuncunun Cal’ın Jedi olarak yolculuğundan zevk almasına yardımcı olmak için bazı yeni erişilebilirlik seçenekleri getireceğini de doğruladı. Bunlar arasında “düğme ezme hızlı zaman olaylarının atlanması seçeneği, Tırman düğmesini basılı tutma gereksinimi artık devre dışı bırakılabilir, bir şeyi onaylamak / etkileşimde bulunmak için bir düğmeyi basılı tutmak bir düğmeye basılarak değiştirilebilir [ve] metin boyutu ölçeklendirme seçenekleri eklendi. ” Uzakta, çok uzaktaki bir galaksiye gitmek için daha iyi bir zaman olamazdı.

Google News Haberlerimize Abone Olmak İçin Tıklayınız…

Anasayfa’ya Dönmek İçin Tıklayınız…

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu