Haberler

Star Wars Oyunu Nisan Ayında Duyurulacak !

Respawn, Star Wars Jedi: Fallen Order için belirtilen duyuru tarihini beyan etti. 

Electronic Arts’ın her ne kadar Star Wars’ı ön planda tutmasa da Disney, Electronic Arts ile çalışmaktan memnun olduğunu belirtti. Bunun üzerine Electronic Arts yeni çıkacak olan oyununun çıkış tarihini duyurdu.

Star Wars Jedi: Fallen Order ismindeki bu yeni oyun, Respawn Entertainment yapım şirketi tarafından geliştiriliyor. Respawn Entertainment, ismini Titanfall serisi ve son dönemin en popüler oyunu olan Apex Legends oyunları ile duyurmuştu. Şimdi ise Electronic Arts’ın yeni çıkacak oyunu için kulları sıvadı.

Yeni çıkacak olan bu oyunda oyuncular, Jedi Order‘ın çökmesinden sonra ustasız kalan bir genç Padawan olarak galaksiyi keşfe çıkacaklar. Bunun dışında henüz başka hiçbir detay bilinmiyor.

Diğer detaylar 13 Nisan’da Star Wars Celebration etkinliğinde paylaşılacak. Bu belirlenen tarihte bir tanıtım videosunun da paylaşılabileceği tahminler arasında yer alıyor.

Ana Sayfa’ya Dönmek İçin Tıklayınız… 

Youtube Kanalımıza Gitmek İçin Tıklayınız…

 

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu