Haberler

Temtem, 2021’de Tüm Platformlara Geliyor

Temtem’in 2021’de PlayStation 5’e geleceği açıklandı. Ancak şimdi, çevrimiçi oyunun Nintendo Switch ve Xbox Series X’e de geleceğini doğrulayabiliriz.Geliştirici Crema ve yayıncı Humble Games’ten gelen, devasa çok oyunculu çevrimiçi oyun, ilk olarak 2020’nin başlarında PC’de erken erişim oyunu olarak piyasaya çıktı. Büyülü yaratıklarla dolu yüzen adalardan oluşan bir takımadaları keşfetmeye çalışan genç maceracılara odaklanarak, bu, çevrimiçi oyunun yeni nesil platformlara çıkacağı zaman için ilk kez onay alacağımızı işaret ediyor.

Bir Kickstarter oyunu olarak ilk hayat verildiğinde, sonunda Humble Games tarafından piyasaya sürüldüğünden bu yana istikrarlı bir oyuncu topluluğu gördü. Geliştiriciler, oyunu PS4 ve Xbox One’da yayınlama planlarının olduğunu belirtmesine rağmen, Temtem şu an sadece PC’de oynanabilir. State of Play akışı sırasında yayınlanmadan önce GameSpot, oyun yönetmeni Guillermo Andrades ile bu yılın başlarında lansmanı ve oyunun geleceği yeni platformlar hakkında konuştu.

Yönetmen, “[Temtem’in başarısı hakkında] inanılmaz derecede heyecanlıyız. Temtem’i geliştirmeyi düşünmeye başladığımızda, oyuncuların bunu nasıl alacağı konusunda gergindik,” dedi. “İnsanların bu türe her zaman yeni ve daha modern bir yaklaşım getirmeyi arzuladıklarını biliyorduk, ancak elbette doğru yaklaşıma sahip olup olmadığımızı sorguladık.”

Yayınlanmasından bu yana, çevrimiçi oyun, toplanacak daha fazla Temtem ve keşfedilecek yerler ekledi. Konuşmamız sırasında Andrades, Temtem’in farklı platformlar için çapraz oynatma veya çapraz kaydetme özellikleri hakkında konuşmak için henüz çok erken olduğunu belirtti. Yine de, Crema’nın oyun için PS5’in yeteneklerinden yararlanmayı dört gözle beklediğini belirtti.

Temtem

“Temtem teknik bir canavar olmasa da, Temtem’i tam görsel kapasitesinde görmeyi dört gözle bekliyoruz” dedi. “Ayrıca, dokunsal geri bildirim gibi gelecek nesil donanımın getireceği yeni oyunla ilgili özellikleri ve olasılıkları da gerçekten dört gözle bekliyoruz.”

Kaynak

Ana Sayfa

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu