Haberler

TENAA’da Yeni Bir Nokia Telefon Ortaya Çıktı!

Çin’in TENAA’sında model numarası TA-1258 olan yeni bir Nokia telefon görüldü.

Aslında telefon hakkında pek fazla özellik ortaya çıkmadı.Sadece 5.99 inçlik ekrana ve 3040mAh pil kapasitesine ve 159.6 x 77.5 x 8.5 milimetre ölçülerine sahip olacağını biliyoruz.

Yukarıda belirtilen detaylara dayanarak, telefon büyük olasılıkla giriş veya orta segment olacaktır. Bu yüzden muhtemelen  2, 3 veya  4 serisine yeni model olarak gelecek. Hatta  Nokia C serisi  için yeni bir model bile olabilir.

Geçen hafta, Nokia 2.4 Geekbench’te görüldü . Cihaz Helio P22 tarafından desteklenmekte , 2GB RAM’e sahip ve Android 10 ile çalışıyor. TENAA’da görülen cihaz 2.4 modeli olabilir.

Google News’te Bize Abone Olmak İçin Tıklayınız…

Bu Haberi Beğenebilirsiniz!

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu