Haberler

The Battle For Middle-earth Yeniden Yapılıyor

Proje,  The Battle for Middle-earth : Reforged olarak adlandırıldı ve ilk olarak 2018’de duyuruldu. Ancak, tüm oyun parçalarını gösteren yakın zamanda yayınlanan bir video, BFME: Reforged’ı tekrar ilgi odağına getirdi.

Lisans sorunları ve orijinal oyunun yaşı nedeniyle, hayranların EA’nın orijinal BFME sürümüne sahip olması ve modern bir bilgisayarda çalışmasını sağlamak daha da zor. Ancak Reforged ekibi, oyunu yeniden oynanabilir hale getirmekten daha öteye gidiyor, bunun yerine tam bir grafik güncellemesi veriyor ve yeni özellikler ve efektler ekliyor. Projenin web sitesi, resmi olmayan remaster üzerinde çalışan ve bazıları üzerinde neredeyse tam zamanlı çalışan bir hayran ekibini anlatıyor.

The Battle for Middle-earth : Reforged için mevcut plan, iki fraksiyonun dahil olduğu bir beta için çalışmak ve oradan tam oyun yayınlanmadan önce dört fraksiyon daha eklemek. Proje ilerledikçe takip etmek için Reforged web sitesine göz atabilirsiniz.

Kaynak

Ana Sayfa

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu