Haberler

The Last of Us 2 İle Kavuşmamız Artık An Meselesi !

Oyuncular tarafından büyük bir merak ve heyecanla beklenen The Last Of Us 2 Haziran ayında bizlerle olacak.

Naughty Dog, The Last of Us 2 ‘deki gelişimin tamamlandığını ve 19 Haziran’daki gecikmeli yayın tarihinde raflara da olacağını duyurdu.

The Last of Us 2’nin kreatif direktörü Neil Druckmann, bir YouTube videosunda haberi açıklayarak oyunun “altın gittiğini” açıkladı. Bu, Naughty Dog’un oyunun son ana kopyasını dağıtım için gönderdiğini veya layman’ın terimiyle The Last of Us 2’deki geliştirmenin resmen tamamlandığını gösterir.

Druckmann, videoda, “Nisan ayında, dünyanın durumu, kontrolümüzün ötesindeki lojistik yolu nedeniyle bildiğinizi söyledik, oyunu cilalamak için bize birkaç hafta daha vermek zorunda kaldık.” “Ve şimdi bir çıkış tarihimiz olduğuna göre, altın ustamızı gönderdik.

“Bu, disklerin bastırılmaya başladığı ve yürütülebilir dosyanın PlayStation Network’e yerleştirildiği anlamına geliyor ve oyunumuza sadece birkaç hafta içinde sahip olacaksınız.” sözlerini ekledi.

Beklediğimize Değecek !

The Last of Us 2

The Last of Us 2, iki gecikmenin ardından 19 Haziran’da yayınlanacak. Başlangıçta oyun 29 Mayıs’a geri gönderilmeden önce 21 Şubat’ta piyasaya sürülecekti. Ancak, Naughty Dog Mart ayında oyunun “lojistik kaygılar” nedeniyle süresiz olarak ertelendiğini açıkladı.

Daha sonra Nisan ayında, Naught Dog, The Last of Us’un şimdi 19 Haziran’da çıkacağını açıkladı. Görünüşe göre, The Last of Us 2’nin büyük spoilerı Nisan ayında sızan Oyunun arsa ve önemli detaylarının olduğu öngörülüyor.

Bununla birlikte, Druckmann hala deneyimin buna değeceğini düşünüyor ve hayranları The Last of Us 2’yi kendileri için deneyimlemeye teşvik etti herhangi bir spoiler rüzgarı alsalar bile. Ve şimdi geliştirme tamamlandığında, artık daha fazla gecikmeyle karşılaşmayacağız gibi görünüyor.

Druckmann, “Ne gördüğünüz, duyduğunuz veya okuduğunuz önemli değil, başından sonuna kadar bu şeyi çalmakla karşılaştırılamaz.” Dedi. “Bu bir video oyunu, oynamalısın.” sözlerini ekledi.

Google News Haberlerimize Abone Olmak İçin Tıklayınız…

Anasayfa’ya Dönmek İçin Tıklayınız…

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu