Haberler

The Last of Us Part 2 Minimum 100 GB Olucak !

The Last of Us Part 2’nin dijital olarak indirilmesi için en az 100 GB sabit disk alanı gerekicek.

Oyunun Amerikan mağaza sayfası, lisanslama ve telif hakkı bilgileri arasında en altta yer gereksinimi içeriyor. The Last of Us Part 2 ‘nin fiziksel sürümünün iki disk üzerinde gönderileceği zaten yaygın bir bilgiydi, bu nedenle dijital indirmenin oldukça büyük olması şaşırtıcı değil.

Red Dead Redemption 2, Ekim 2018’de piyasaya sürüldüğünde ilk önce iki diskli trendi geri getirdi, ancak bir Veri Diski ve bir Play Diski dahil ederek yarıda geçiş yapmak zorunda kalmadı. Hangi biçimi seçerseniz seçin, PS4’ün depolama alanını yayınlama gününden önce temizlediğinizden emin olun.

The Last of Us 2 için, oyunun ana komplo puanları haftanın başlarında sızdırıldıktan sonra zor bir hafta oldu. Kaosun ortasında, Sony oyunun güncellenmiş bir çıkış tarihini belirledi ve The Last of Us Part 2 şimdi 19 Haziran’da başlıyor. Oyun başlangıçta COVID-19 salgınıyla ilgili tedarik zinciri sorunları nedeniyle süresiz olarak ertelendi.

Youtube Kanalımıza Abone Olmak İçin Tıklayınız…

Anasayfa’ya Dönmek İçin Tıklayınız…

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu