Haberler

Twitch Sanal Hediye Kartları Satmaya Başladı !

Bu Tatil sezonunda birine Twitch aboneliği hediyesi verin.

Twitch, hediye kartı bant genişliğine atlıyor ve çevrimiçi akış hizmeti kendi hediye kartı hizmetini başlatıyor.

Kartlar 25 dolar, 50 dolar, 100 dolar ve 200 dolar cinsinden geliyor. Bu kartlar Twitch’teki arkadaşlarınıza e-posta veya kısa mesaj yoluyla gönderilebilir ve platformda bulunan herhangi bir şeye harcanabilir. Kullanıcılar bu hediye kartlarını en sevdikleri yayıncılara abonelik satın almak, her ay reklamsız olarak kullanmak için Turbo satın almak veya Bits’i akışlara harcamak için kullanabilir.

Her kart, alıcıya atfedilebilecek çeşitli mesajlar ile birlikte gelir, örneğin “Mutlu Yıllar” ve “Teşekkürler”. Kartlar şu anda tamamen dijital, ancak Twitch’in duyuru bloguna göre bir süre sonra Best Buy ve GameStop’a gelecek. Hediye kartları da sadece ABD sakinleri tarafından kullanılabilir, Twitch bu hizmeti yakında diğer ülkelerde de sunmak istiyor.

Google News Haberlerimize Abone Olmak İçin Tıklayınız…

Anasayfa’ya Dönmek İçin Tıklayınız…

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu