Haberler

Ubisoft Takım Liderlerinin Bonuslarını Belirleyecek

Ubisoft ‘un en son kazanç çağrısının bir parçası olarak şirket, “takım liderlerinin bir kısmının bonuslarının olumlu ve kapsayıcı bir işyeri ortamı yaratma yeteneklerine bağlı olacağını” açıkladı. Bu yeni yönerge, Ubisoft’ta bulunan yaygın istismar ve saldırı iddialarına yanıt niteliğinde.

Ubisoft, Ubisoft’un şu anki performansı ve iş beklentileri her zamankinden daha güçlü olsa da, yine de Grubumuzdaki son suiistimal ve uygunsuz davranış iddiaları ve suçlamalarının ardından çok ciddi bir sorunla karşı karşıyayız.” Dedi. “Şirket kültürümüzü geliştirmek ve güçlendirmek için derin değişiklikler yapmaya kararlıyız. Kuruluşumuzu dönüştürmeye yönelik büyük ölçekli girişimleri duyurup tanıtarak, hızlı ve sıkı bir şekilde hareket ettik. Öncelikli amacımız, tüm Ubisoft çalışanlarının güvenli ve kapsayıcı bir işyeri ortamına sahip olması. “

Ubisoft

Ubisoft, işyerini geliştirmek için görünüşte stüdyoda var olan “ev kültürü” nü ele almak isteyen bir eylem planı uygulamaya koydu.

Ubisoft ayrıca bir dizi bağımsız liderlik soruşturmasının halen sürdüğünü, stüdyoda yayın kurulunun yeniden düzenlenmesinin sürdüğünü, İK süreçlerinin dönüşümünün çalışmalarda olduğunu ve iki yeni pozisyonda olduğunu söyledi – İşyeri Kültürü ve Çeşitlilik Başkanı ve Kapsama – tüm Ubisoft çalışanları için güvenli bir ortam sağlamak amacıyla oluşturuldu.

İddialar ortaya çıktığı için, üst düzey birkaç şirket çalışanı ya kovuldu ya da görevlerinden istifa etti. Buna Assassin’s Creed Valhalla yaratıcı yönetmeni Ashraf İsmail, Serge Hascoet, Yannis Mallat ve Cecile Cornet ve eski VP Maxime Beland dahil olmak üzere diğer birkaç yönetici de dahil.

Kaynak

Ana Sayfa

 

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu