Haberler

Ubisoft Tarafından Beklenen Fragman Geldi !

Assassin’s Creed Valhalla’yı canlı yayın yoluyla duyurduktan sonra Ubisoft, bugün için resmi bir fragman açıklaması planladı.

2020’nin Assassin’s Creed’in Viking Çağı’nda gerçekleşeceğini açıklayan bir canlı akış düzenledikten sonra Ubisoft, yaklaşan oyunun resmi adının Assassin’s Creed Valhalla olduğunu açıkladı. Bununla birlikte, Ubisoft yeni oyununu henüz bitirmedi, çünkü başka bir canlı yayın bugün yayınlandı.

Ubisoft daha fazla bilgi açıklayana kadar Valhalla hakkında pek bir şey bilmiyoruz. Viking Çağı aslında birkaç yüzyıl sürer, bu nedenle oyun orijinal Assassin’s Creed’den 100 ila 400 yıl önce herhangi bir yerde gerçekleşebilir. Oyunun, muhtemelen önceki oyunların temel gizlilik eyleminden çok daha fazla dişli ve yeteneklere odaklanan önceki iki oyunda kurulan rol oynama formülüne devam edeceğini umuyoruz. Oyunun ilk sanat eserinde resmedilen tekne, Assassin’s Creed III’te ilk kez tanıtıldıktan sonra Assassin’s Creed Odyssey’de dönen bir deniz savaşı olacağını ima ediyor.

Yeni ortam muhtemelen Valhalla’nın, Gizli Olanlar’ın ve Kadimlerin Düzeni’nin, Assassin Kardeşliği ve Templar Düzeni’nin ilgili öncüllerinin gelişen felsefelerini görmek için daha fazla fırsat vereceği anlamına geliyor, ancak bu doğrulanmadı. Bu iki grubun kökenleri ve çatışmalarının artan tırmanışı hem Assassin’s Creed Origins hem de Assassin’s Creed Odyssey’in önemli bir parçası olmuştur.

Valhalla, 2018’in Odyssey’sinden beri piyasaya sürülen ilk Assassin’s Creed oyunudur ve Ubisoft’un yıllık olarak franchise’da yeni ana hat oyunları yayınlama geleneğinden bir kez daha ayrılıyor. Bunun yerine, 2019 Odyssey’in, her ikisi de temelde tam teşekküllü oyunlar olarak sayılacak kadar uzun olan İlk Blade’in Mirası ve Atlantis DLC’lerin Kaderi ile daha da etkilendiğini gördü.Ubisoft

Youtube Kanalımıza Abone Olmak İçin Tıklayınız…

Anasayfa’ya Dönmek İçin Tıklayınız…

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu