Haberler

Verizon’da ayda sadece 5 $ ve yarım saatlik etkinleştirme için yepyeni bir iPhone SE edinin

İPhone SE zaten en iyi akıllı telefon değerlerinden biri, ancak bugün Verizon müşterileri bunu 399 dolarlık fiyat fiyatından çok daha ucuza alabilir. Operatör, iPhone SE’yi 24 ay boyunca ayda yalnızca 5 ABD Doları (toplam maliyet: 120 ABD Doları) satıyor ve çevrimiçi olarak veya Verizon uygulaması aracılığıyla yüzde 50 indirim (toplam maliyet: 20 ABD Doları) sunuyor. Bu, 300 dolarlık bir tasarruf ve muhtemelen bulacağınız en iyi fiyattır.

İPhone SE, ev düğmesi ve dev çerçevelerle daha eski bir tasarıma sahip olabilir, ancak hala en üst düzey A14 işlemci, mükemmel bir kamera ve mükemmel pil ömrüne sahip harika bir telefon. İOS 14’ü sonbaharda (ve şu anda herkese açık beta sürümü) çalıştırmaya hazır ve muhtemelen iOS 18 aracılığıyla da güncelleme alacak.

Aylık 5 ABD doları tutarındaki anlaşma yeni ve mevcut aboneler için iyidir ancak Verizon’un Sınırsız planlarından birinde yeni bir satır gerektirir ve tasarruflar 24 aya yayılır. Bu anlaşmanın ne kadar süreceği belli değil, bu yüzden isterseniz bir tane alın.

iPhone 8 redux

Bir bakışta, iPhone SE’ye bir iPhone 8’den söylemek zor. Bunlar tam olarak aynı düğme yerleşimi ile tamamen aynı boyuttadır; iPhone 8 kılıfları iPhone SE’de gayet iyi çalışır. Arka cam rengi ne olursa olsun iPhone SE’nin ön yüzünün tamamen siyah olması veya arkadaki şimdi ortalanmış Apple logosu gibi küçük değişiklikler var. Aslında, bu dışarıda bir iPhone 8.

Tıpkı iPhone 8 gibi diğer birçok şekilde. Her ikisi de IP67 su direncine sahiptir. Her ikisi de kablosuz şarjı destekler. Yeni telefon aynı 4.7 inç Retina HD (yaklaşık 720p) LCD ekrana da sahip.

Ana Sayfaya Dönmek İçin

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu