Haberler

Vestel’den Uygun Fiyatlı Akıllı Saat!

Akıllı saatler günümüzde çok fazla popülerlikte. Birçok firma bu sektörde yeni ürünler geliştirip pazardan pay almak için birbiriyle yarışıyor, özellikle Xiaomi bu alanda lider konumunda.

Vestel, akıllı ürün ailesini yeni nesil bir akıllı saat ile genişletti. İddialı bir fiyatla satışa sunulan Vestel’in bu yeni akıllı saati nasıl başarılı olur bilemiyoruz.

Uygun fiyatlı olmasına karşın Xiaomi gibi rakipleri bulunmakta.

Saat, 12 mm’lik paslanmaz çelik gövdeyle gelmekte. Klasik olarak dikdörtgen bir tasarıma sahip olan saatin, kırmızı ve mavi olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunmakta.

1.3 inçlik IPS ekranın kullanıldığı saatte, 8 farklı spor modu, kalp atışı ölçümü, uyku takibi, adım ve mesafe ölçümü gibi özelliklere de ev sahipliği yapıyor. Saat ile nefes egzersizi ve müzik kontrolü de yapılabiliyor.

Su geçirmemesi, uzun pil ömrü ve fener fonksiyonuyla öne çıkan Vestel ‘in bu saatin satış fiyatı ise 299 TL olarak belirlenmiş durumda.

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu