Haberler

Vivo X50 Pro gimbal kamerası ile karşımızda !

Tek bir eksen üzerinde gimbal tarzı kamera stabilizasyonu olan ilk telefon için (Vivo X50 Pro) 1 Haziran’da açıklanacak olan nefes nefese beklerken, şirket feat’in nasıl gerçekleştirildiğini bir sunumla açıklayacak.

Vivo, Vivo X50 Pro için ortalama telefon kameranızın beş katını ve periskop zoom kameranın olduğu gibi üç katından fazla alan aldığından modülü geliştirmek ve minyatürleştirmek için çok fazla Ar-Ge ekibi çabası harcadı.

Özetlemek gerekirse, gimbal sistemi “sınır mekanizması, çift bilyalı süspansiyon, lens, ses bobini motoru, çift S-tipi FPC hatları, T-FPC, manyetik çerçeve ve koruyucu kapaktan” oluşur, ancak bunların anlamı ne olursa olsun mevcut optik görüntü sabitleme çözümlerinden% 300’e kadar daha iyi el hareketlerini telafi edebilmesidir.

İşte X50 Pro gimbal kameranın telefondaki normal optik olarak stabilize edilmiş bir kamerayla hızlı bir karşılaştırması.

https://www.youtube.com/watch?v=frjgbsMGCmM

Daha iyi ana sensör stabilizasyonu göz önüne alındığında, genel olarak ışık hassasiyeti, telefonu ne kadar sabit tutmanız gerektiğine bağlı olarak% 39 -% 220 arttı, yani kameranızın iyi bir resim için son derece sabit olması gerektiğinde, gece çekimlerinde artış daha büyük . İşte bir OIS ve X50 Pro gimbal sistem karşılaştırması.

Vivo X50 Pro ve OIS Gece Kamerası Örneği

Vivo X50 Pro

Gimbal süspansiyonu, kenar bulanıklığı olmadan mükemmel çekimler için hareketli nesnelerin dondurulmasında faydalı olacaktır.

https://www.youtube.com/watch?v=22U-L5b3sb0&feature=emb_title

Google News’te Bize Abone Olmak İçin Tıklayınız…

Anasayfa’ya Dönmek İçin Tıklayınız…

 

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu