Haberler

WhatsApp Web Karanlık Modu Çok Yakında Geliyor!

WhatsApp uygulaması zaten karanlık moda sahip. Ne yazık ki, bu henüz WhatsApp Web sürümü için resmi olarak geçerli değil. Ancak, küçük bir hile ile karanlık bir temayı da kullanabilirsiniz.Geliştiricileri hala üzerinde çalışıyor.

WhatsApp Web’iniz açıksa, sağ tıklamanız ve menüden “Inspect” i seçmeniz yeterlidir. Ardından sayfanın kodu sağda ve düzenleme için bir konsol görünür. Orada en üstte ‘body class = ”web” dizesini bulacaksınız. Web, şu anda kullanmakta olduğunuz orijinal temanın sınıfı. Sadece “web dark” olarak değiştirin. Dizeyi değiştirdiğinizde, ENTER tuşuna basarak onaylayın. WhatsApp Web artık karanlık temayı kullanacak!

Sekmeyi kapatır veya yeniler kapatmaz otomatik olarak eski hala geri dönecek. Ancak, çok yakında resmi olarak karanlık modun geleceğini düşünüyoruz.

Google News’te Bize Abone Olmak İçin Tıklayınız…

Anasayfa’ya Dönmek İçin Tıklayınız…

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu