Haberler

Windows 10, Ekim Güncellemesi Bugün Yayında !

Ekim güncellemesi ile gelen sorunların çözüldüğü ve ilerleyen günlerde bu güncellemeye erişim sağlanabilecek.

Windows 10 1809 sürümü yani Ekim güncellemesi, birtakım sorunlar ile gelmişti. Bazı Windows kullanıcılarının Belgeler, İndirilenler ve Resimler gibi dosyalarındaki özel verileri siliyordu.

Bu sorunun büyümesini forumlarda ve sosyal medya sitelerinden öğrenen Microsoft, güncelleme dosyasına erişimi kapatmıştı. Olayın ardından yenilenen Windows 10, 1809 yaması ile Insider kullanıcıları için erişime açarak testlere başlandı.

Microsoft’un bu çalıştığı yeni yama üzerindeki çalışmalarının sona erdiği kesinleşti. Büyük ihtimalle bugün yayınlanma olasılığı çok yüksek. Bu şirket neredeyse güncellemelerini Salı günleri yayınlamakta. Bugün yayınlanmaz ise aksi hâlde haftaya Salı günü yayınlanabilir.

Eğer boş vaktiniz var ise, akşam saatlerinde güncellemeyi kontrol etmeyi unutmayınız. 

 

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu