Haberler

Windows 10 Fall Creators Güncellemesi Görücüye Çıkıyor!

Sorunlarının Çözümü Bir Okuma Uzağında !

Micrasoft uzun süredir beklenen Windows 10 Fall Creators Güncellemesi  güncellemesini 17 Ekim Salı günü kullanıcılarına ulaştırmaya başlıyacak. Bu güncelleme ile birlikte İşletim sistemine yeni özellikler eklenecek, gelin bunlara değinelim.

Windows 10 Fall Creators Update neler sunacak?

Fall Creators Update güncellemesi  ile birlikte  yeni Fotoğraflar uygulamasına sahip olacaksınız. Tüm fotoğraflarınız organize etme ve bu fotoğraflar üzerindeki gerekli düzenlemelerinizi bu uygulama sayesinde kolayca istediğiniz hale getirmeniz mümkün olacak. Yeni gelecek olan Story Remix özelliği sayesindeyse istediğiniz  müzik ve fotoğrafları seçerek kolay bir şekilde 3D efektlerle sahip harika slayt gösterileri hazırlayabileceksiniz. Bu bahsettiğimiz özellikler’de Movie Maker’ın bünyesinde yer alacak.

Windows 10 Fall Creators Güncellemesi Görücüye Çıkıyor!

Yeni Senkronize Sistemi !

Telefonunuz üzerinden Microsoft Launcher kullanmanız taktirinde, Android cihazınız bilgisayarınız ile daha iyi bir şekilde iletişimde olacak. Örnek üzerinden verecek olur isek,  telefonunuz üzerinden yapmaya başladığınız bir işi, ev veya iş bilgisayarınızda devam ettirebileceksiniz. Gelecek güncelleme ile birlikte kötü içerikli  yazılımlar içinde Windows’unuz artık sizlere daha güçlü koruma sağlanacak ve güncelleme işleminden hemen sonra can sıkıcı halde olan  hata ve güvenlik sorunlarıda düzelmiş olacak.Windows 10 Fall Creators Güncellemesi Görücüye Çıkıyor!

Windows 10 Fall Creators Güncellemesi Nasıl İndirebilirim ?

Yeni gelecek olan  Windows 10 Fall Creators güncellemesi için minimum 1 GHz hızında işlemci, 32 bit sistemer için gerkli olan bellek boyutu 1 GB iken  64 bit için gerekli bellek boyutu ise 2 GB olarak belirtildi, Depolama alanında kullanılacak yerlerde şu şekilde 32 bit için 16 GB64 bit için ise 20 GB boş alana sahip olmanız gerekiyor.

Microsoft yeni Fall Creators Update güncellemesi hazır ve indirmeye açık durumda olduğunda gerekli güncellemeyi indirmeniz ve akabinde yüklemeniz içinde sizlere bildirim sunacak. Bildirimi almadan indirmek isteyenler ise Buraya  tıklayarak gerekli siteyi ziyaret edebilir.

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu