Haberler

World Of WarCraft: Battle For Azeroth Piyasaya Sürüldü !

Bilizzard, World Of WarCraft oyununun yeni ek paketini aktif hale getirdi.

Bilizzard’ın 2004 tarihinde MMORPG platformunda çıkardığı World Of WarCraft oyununun 7. ek paketi olan Battle For Azeroth aktif hale geldi. Battle For Azeroth paketinde karakterler maksimum 120 seviyeye ulaşabiliyor.

Bilizzard, Battle For Azeroth’un hikayesini oyunculara en iyi şekilde aktarmak ve heyecanı’nı arttırmak için bir çok hikaye videosu yayınladı.
Oyunun yayınlanması ile birlikte oyun içinde yer verilen sinematik sahnelerin, farklı kaynaklar üzerinden Youtube’da yayınlandı.

World Of Warcraft: Battle For Azeroth

Aşşağıdaki bağlantılardan Battle For Azeroth’un ilk sürümünde yayınlanan sinematikleri izleyebilirsiniz, ancak çok sayıda spoiler içerdiğini unutmayın.

Anasayfa’ya Dönmek İçin Tıklayınız…

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu