Haberler

WoW Konsollara Gelmeyecek.

Blizzard, World of Warcraft ‘ı konsola getirme “planı” olmadığını ve bunun gerçekleşmekte olabileceği yönündeki yeni spekülasyonları onayladı. WoW’nin Brezilya’daki yaklaşmakta olan Shadowlands genişlemesi Xbox Serisi X için listelendi, ancak Blizzard sözcüsü bunun bir hata olduğunu söyledi.

Bir sözcü Polygon’a verdiği demeçte, “Şu anda World of Warcraft veya Shadowlands’i Xbox Series X’e getirme planımız yok.” “Platform Brezilya Adalet Bakanlığı derecelendirme web sitesinde yanlışlıkla listelendi ve  o zamandan beri oyunun sadece PC’ye geldiğini yansıtacak şekilde güncellendi.”

World of Warcraft

Bundan önce, veri madencileri Shadowlands kodundaki controller desteğine referanslar buldular ve bu da bazılarının oyunun konsola geldiğine inanmasına neden oldu. Blizzard, Shadowlands için controller desteği ekliyor, ancak sınırlı hareket kabiliyetine sahip kişilerin oyunu oynamasına yardımcı olmak amaçlı.

Bu controller desteğinin WoW’yu konsolda serbest bırakmanın ilk adımı olup olmadığı sorulduğunda, oyun direktörü Ion Hazzikostas GameSpot’a “Hayır.

Shadowlands, World of Warcraft için sekizinci genişleme paketi ve daha sonra 2020’de piyasaya sürülmesi planlanıyor. Adından da anlaşılacağı gibi, paket oyuncuları ölülerin dünyasına götürüyor. Önceki tüm genişlemelerin aksine, Shadowlands aslında benzersiz bir bükülmenin parçası olarak seviye sınırını 120’den 60’a düşürüyor. Oyuncular şu anda beta ile Shadowlands’i denemeye başlayabilirler.

 

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu