Haberler

Xbox One X Türkiye fiyatı açıklandı!

Acaba En İyisi Olabilecek Mi ?

En güçlü oyun konsolu ünvanı elinde bulunan Xbox One X‘ın fiyatı nihayet belli oldu. Microsoft 3 Haz 2017 – 15 Haz 2017’da düzenlene E3 2017 fuarında, En güçlü oyun konsolu ünvanını şuanda elinde bulundurduğu One X tanıtılmış ve görücüye çıkmıştı. Son olarak özel düzenlenmiş olan bir etkinlikte  One X Türkiye fiyatı ise beli oldu.

Xbox One X ile ilgili görsel sonucu

Xbox One X İşte Fiyatı !

Microsoft tarafından üretilen ve piyasaya sürülen en güçlü oyun konsolu One X modeli Türkiye’de 2699 TL’lik fiyat etiketi ile satışa sunulacak.

Xbox One X Teknik Özellikleri !

Teknik özellikleri ise şu şekilde, oyunları gerçek 4K çözünürlüğünde 60 FPS olarak görüntü çıkışı verebilecek.

Konsol içerisinde  AMD tarafından “Scorpio Engine” Adı ile üretilen 32-bit mimariye üzerine kurulu, 8 çekirdekli 2.3GHz’lik bir  işlemci bulunmakta. Bunun yanı sıra grafik teknolojisi kısmında ise 1172MHz’lik grafik kartı bulunmakta.12 GB GDDR5 RAM ve 1 TB’dan başlayan depolama kapasiteleri ile satışa çıkmakta.

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu