Haberler

Xbox Series X Kontrol Panelini Geliştirdi !

Özellikler daha sonra gelirken, PM’nin Xbox direktörü Xbox Series X ile yenilenen bir gösterge panosunun geldiğinden emin oldu.

Bu nesil boyunca Xbox One’ın tutarlı eleştirilerinden biri, Microsoft’un 2013’ten bu yana birçok kez “düzeltmeye” çalıştığı gösterge tablosuyla ilgiliydi. Sistem güncellemeleri ve daha iyi donanım yoluyla yapılan iyileştirmelerle bile, Xbox One gösterge paneli hala halsiz ve darmadağın hissediyor bugün. PS4’ün kontrol paneli çok daha az değişiklik gerektirdiğinden hiçbir zaman önemli ölçüde daha iyi olmadı. Bunlardan bazıları, Microsoft’un münferit bir konsoldaki düzeni büyük ölçüde değiştirmek istememesi olabilir, ancak Xbox Series X ile daha iyi bir şey yapmak için yeni bir başlangıç ​​yapıyor.

Inside Xbox akışının hemen önünde, Xbox yönetimi program yönetimi Jason Ronald ile gelecek nesil hakkında birçok şey hakkında konuştuk, ancak yeni bir gösterge tablosundan neler bekleyebileceğimizi sormak zorunda kaldık. Nitelikli ayrıntılara giremese de Ronald, “Şimdiye kadar gördüğümüz ilk sonuçlardan gerçekten memnunuz. Ve bence yaptığımız bir şey de oyuncularımızın geri bildirimlerine dayanarak deneyimi geliştiren çok sayıda iş.

Ayrıca, kullanıcı geri bildirimlerinin büyük pano değişikliklerini yönlendirecek şey olduğunu vurguladı, bu nedenle sol alandan gelen büyük değişiklikler nedeniyle muhtemelen hazırlıksız yakalanmayacaksınız. X Serisi yenilenmiş bir kullanıcı arayüzü anlamına gelirken, Xbox One için de iyileştirmeler aynı anda. “Deneyimler ekibi, hem Xbox Series X hem de önceki nesiller üzerinde harika bir gün deneyimimiz olduğundan emin olmak için son derece çalışıyor.”

Ronald, bu yaz gösterge panosu değişiklikleri hakkında daha fazla ayrıntıyla paylaşacakları daha fazla şey olacağını belirtti. “Bu, önceliklerimizi gerçekten yönlendiren geri bildirimdir. Insider halkalarındaysanız, farklı zamanlarda çeşitli deneyler görürsünüz. Bu, gerçekten, kontrol panelinin son şeklini doğrudan etkileyen topluluktan öğrenip duymakla ilgilidir.

Google News Haberlerimize Abone Olmak İçin Tıklayınız…

Anasayfa’ya Dönmek İçin Tıklayınız…

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu