Haberler

Xiaomi ‘den Yeni Kablosuz Şarj Aleti !

Xiaomi ‘den Yeni Bir Şarj Aleti Geldi!

Xiaomi, 10W kablosuz şarj desteğine ve 10 dolarlık oldukça uygun bir fiyat etiketine sahip olan Universal Fast Charge Edition olarak da adlandırılan yeni Mi kablosuz şarj cihazını tanıttı.

Xiaomi 'den Yeni Kablosuz Şarj Aleti !

Yeni Mi kablosuz şarj cihazı4mm mesafeye kadar cihazları rahat bir şekilde şarj edebildiği için, telefon kılıfınız metal olmadığı sürece telefonunuzu kılıfla bile rahat bir şekilde şarj edebilirsiniz. Ayrıca cihaz, Mi MIX 2S, iPhone X, iPhone 8 ve 8 Plus gibi akıllı telefonlar için 7,5 W şarj desteğine sahip. Galaxy Note 9, S9 gibi akıllı telefonlar için de 10W kablosuz şarj desteğine sahip.

Bu Xiaomi kablosuz şarj cihazı telefonun ne kadar şarj olduğunu gösteren bir ekrana da sahip. Ayrıca sıcaklık koruması, kısa devre koruması, güç koruması, aşırı gerilim koruması, yabancı nesne algılama, vb. Dahil olmak üzere çoklu güvenlik koruma önlemleri ile karşımıza çıkıyor.

Görünüşe gelince, Xiaomi kablosuz şarj cihazı bir alüminyum alaşımlı bir katmana sahip. Üst panel, sürtünme ve darbe emme etkisini artıran silikon malzemeden yapılmış durumda.

3 Eylül’de ilk önce Hindistan ve Çin’de, sonra ise Xiaomi’nin faaliyet gösterdiği tüm ülkelerde piyasaya sürülecek.

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu