Haberler

Xiaomi Mi 8, Dört Ayda 6 Milyon Adet Sattı !

Xiaomi Mi 8, Dört Ayda 6 Milyon Satışa Ulaştı!

Xiaomi kurucusu, başkanı ve CEO’su Lei Jun, bugün Weibo üzerinden şirketi için önemli bir duyuru yaptı. Açıklamaya göre Xiaomi Mi 8 hali hazırda 6 milyondan fazla sattı.

-Belirtildiğine göre bu açıklama Mi 8 ailesinin tüm üyelerini kapsıyor. Mi 8’in kendisi, Mi 8 Pro, Mi 8 Lite ve Mi 8 SE . Yine de Mi 8’in tanıtılmasından bu yana dört aydan biraz uzun bir zaman geçti. İstatistikler Mi 8 serisinin dünyadaki kullanıcılar tarafından çok sevildiğine işaret.

-Mi 8 Pro ve Mi 8 Lite sürümlerinin yalnızca geçtiğimiz eylül ayında raflardaki yerini aldığı düşünüldüğünde, ailenin bir bu kadar daha satması için önünde uzun bir zamanı olacak. Bunu kutlamak için Lei Jun, Çin’de standart Mi 8 versiyonu için 200 CNY (yani 28 dolar yada 25 avro) bir fiyat indirimi açıkladı. Xiaomi Mi 8 Şimdi 2,499 CNY (360 dolar veya 314 avro) karşılığında satın alınabilir olacak.

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu