Haberler

Xiaomi’den 18 GB Ram’li Yeni Model!

Yakın zamanda adını oldukça duyduğumuz Xiaomi, 18 GB Ram’e sahip yeni bir cihazını tanıtmaya hazırlanıyor. “Ryhmie” isimli bir kullanıcı tarafından sızdırılan Xiaomi Otix Phone Pro Kullanıcılar tarafından sabırsızlıkla beklenmekte.

“Rhymie”, Otix Phone Pro‘nun hata ayıklama aşamasında olduğunu belirtti. Ayrıca, bu modelde hiç görülmemiş olan bir kullanıcı arayüzünün kullanıldığını da ifade etti.

İddia sahibi kullanıcı, Otix Phone Pro ‘da 18 GB RAM kullanılacağını belirtiyor. Ancak, Snapdragon 865’in 16 GB RAM desteği sunduğu biliniyor. Bu olay da iddiaları çelişkili hale getiriyor. Henüz açıklama yapmayan Xiaomi, sessiz kalacak gibi duruyor.

Google News Haberlerimize Abone Olmak İçin Tıklayınız…

Anasayfa’ya Dönmek İçin Tıklayınız…

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu