Haberler

Xiaomi’den yeni Airdots modeli, Airdots 2 SE!

Xiaomi, AirPods benzeri TWS kulaklık seti olan Mi AirDots 2 SE’i tanıttı. Çin’de ön siparişe açılan kulaklıklar çinde 170 CNY’ye (24 $ / 22 €) satılıyor.
Kulaklık bağlantı için Bluetooth 5.0 kullanıyor, kulaklıkların her biri 5 saatlik dinleme sunmakta. 48g’lık şarj kutusu ile birlikte pil ömrü 20 saate kadar çıkabiliyor. Ayrıca kutu içerisinden gelen USB-C kablosu ile birlikte kutu 1,5 saatte şarj edilebiliyor.
Kutu kablosuz şarj desteklemiyor ancak kulaklık üzerinde dokunmatik kontroller bulunmakta.
Xiaomi’nin bu kulaklığının MIUI telefonlarla bir entegrasyonu bulunmakta. Kulaklığın kutusu açıldığında Apple gibi bir animasyon çıkıp her bir kulaklığın ve kutunun pil yüzdesini görebiliyoruz. Ayrıca, kulaklıkla “Çevresel Gürültü Önleme” özelliğini desteklemekte.

 

Google News Haberlerimize Abone Olmak İçin Tıklayınız…

Anasayfa’ya Dönmek İçin Tıklayınız…

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu