Haberler

İninal Kartlar Nasıl Satın Alınır ve Kullanılır 2023 !

Herkese merhabalar değerli takipçilerim bugün sizlere yeni İninal Kartlar Nasıl Satın Alınır ve Kullanılır 2023 ! hakkında bir takım bilgiler paylaşacağım.

Bildiğiniz gibi son 5 sene içersin de ön ödemeli banka kartları gündelik hayatımızın değişilmez bir parçası haline gelen yeni bir teknoloji oldu. Ağırlıkla genç yaştaki çocukların kullanımını oluşturduğu bu teknoloji, aileler tarafından güvenlik tehlikeleri olmaması sebebi ile çocuklarının kullanabilmesi adına satın alınırken, güvenemediği web sitelerine banka ve kredi kart bilgilerini vermek istemeyen onlarca kişide tercihini ön ödemeli kartlardan yana kullandı.

https://www.youtube.com/watch?v=6fY1ZL6S3es&t=167s

Ön ödemeli kartlar zaman geçtikçe bir çok özelliğe ve kolaylıklara kavuşurken son olarak İninal kartlara ATM’den para yatırmanın yanı sıra, para çekme özelliği de geldi. Bu özellikle birlikte kartlarını baştan tasarlayan İninal yeni kartlarını anlaşmalı olduğu onlarca market ve şirketler üzerinden satışa çıkarırken Türkiye de yeni karlara olan ilgi ve rağbet gerçekten baya bir yüksekti.

Yeni kartlara geçişi teşvik edebilmek adına bir takım kampanyalar yapan İninal, yeni kartınızı sisteme kaydını yapmanızla birlikte içerisine otomatik olarak 7+7=14TL yüklerken, 2TL de aylık kullanım ücreti kesmekte lakin ay içerisinde kartın içinde her hangi bir para bulunmaması durumunda karttan aylık bir kullanım ücreti de kesilmediğini şimdiden belirtmek istiyorum.

İninal kartlara şok, migros, D&R, PTT gibi onlarca yerden 5TL karşılığında kolayca ulaşabilirsiniz ve başka her hangi bir ücret ödemenize gerek yok. Yeni ininal kartlar Visa bankacılık alt yapısını kullanmakta bu sayede bu kart ile birlikte dünyanın her yerinde dilediğiniz gibi her hangi bir problem olmadan alışveriş yapabilmektesiniz.

Yeni ininal karta ait konsept tasarım

Kartı satın aldıktan sonra yapmanız gereken son bir şey kalıyor, ininal.com web adresine giriyorsunuz, geçmişte bir profil kaydınız varsa giriş yapabilir, profil kaydınız bulunmadığı taktirde ise ad, soyad, şifre eposta, telefon numarası ve tc kimlik no bilgilerinizi paylaşarak hızlı ve güvenli bir şekilde profil kaydı oluşturabilirsiniz. Daha sonrasında karşınıza gelen ana sayfadan kartlar ve kart ekle butonuna basarak, ininal kartınızın arkasında yer alan barkot numarasını sisteme girerek kartınızı aktifleştirmiş olacaksınız.

Ayrıca İninal kartın anlaşmalı olduğu onlarca yer bulunmakla birlikte, bu firmaların ininal kartlara özel kampanyaları ve fırsatları olduğunu belirtmek istiyorum, bilhassa da bu kartı tercih edenlerin büyük bir kısmı oyun satın almak isteyen genç yaştaki kardeşlerimizden oluşmasından dolayı bir çok oyun firması ile sürekli özel kampanyalar yapıldığını da belirtirim.

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu