Haberler

Yeni MacBook Pro ‘un Detayları Sızmış Olabilir !

Koronavirüs pandemisini değiştirdiği birçok şey var ancak değiştirmediği bir şey varsa oda kuşkusuz Apple’ın yeni ürünler çıkarmasına mani olamaması. Kriter test sonuçları, Apple’ın yeni bir 13-inç MacBook Pro’ya sahip olduğunu gösteriyor.

Twitter kullanıcısı _rogame , yeni MacBook Pro için 3DMark kriterlerini keşfetti.

Tahmin edebileceğiniz gibi, çok fazla bilgi yok.

Intel Core i7-1068NG7 2.3GHz taban 4.1GHz boost işlemci
32 GB RAM
2/4 TB SSD

İ7-1068NG7 işlemcisi henüz resmi olarak onaylanmayan 10. nesil Intel Ice Lake-U çipidir. Whisky Lake-U’dan mimarisinden Ice Lake-U mimarisine geçişin önemli bir performans artışı sağlaması muhtemeldir.

Bu sistemin özellikleri göz önüne alındığında 3.000 $ ‘dan fazla fiyatı olacağı benziyor. Apple’ın bir Core i5 işlemci tarafından desteklenen daha uygun fiyatlı bir sürümü de yayınlaması muhtemeller arasında.

Bu “sızıntı” ile ilgili en ilginç şey, bunun 13 inç MacBook Pro olmayabileceği, ancak bunun yerine yeni bir 14 inç model olabileceği bilgisi.

Google Haberler Platformumuza Abone Olmak İçin Tıklayın

Diğer Haberlerimizı Görmek İçin Tıklayın

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu