Haberler

Youtube kartlardan bir özellik kalkıyor!

Youtube’da bulunan kartlar özelliğinde birçok seçenek bulunmakta. Önerilen videolar, önerilen siteler ve anket özelliğini barındıran kartlar özelliğinden bir seçenek eksiliyor!

Kartlar üzerinde bulunan anket özelliğini 10 Haziran tarihinden sonra göremeyeceğiz. Özelliğin kalkmasının nedeni ise bu yıl video yükleyen kanalların yüzde 0,2’sinden daha azının Anket özelliğini kullandığı belirtildi.

Kartlar üzerinde bulunan Anketlere verilen cevapları 10 Temmuz’a kadar indirmek ve görüntülemek mümkün olacak. Bundan sonraki tarihlerde ise bu özelliğe erişim sağlanamayacak.

Google News Haberlerimize Abone Olmak İçin Tıklayınız…

Anasayfa’ya Dönmek İçin Tıklayınız…

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu