Haberler

ZİKİRMATİK UYGULAMASI

Zikir Matik uygulamasına erişmek için hem Google Play de hem de appStorda “akıllı zikirmatik” yazılarak ulaşılabilir.

Görüldüğü üzere mağazalarda birçok zikirmatik uygulaması var. Fakat reklamlı,dualı,sureli,indirmeli vs.vs. Bu uygulama reklamsız , zikirmatik ihtiyacını görüyor. Her yaştaki insanın rahatlıkla kullanabileceği bir uygulama.

En güzel yanı ise tespihata ara verip uygulamayı kapattıktan sonra geri döndüğünüzde kaldığınız yerden devam ediyor olmanız.

Google  Play Bulunurluğu : Evet

App Store Bulunurluğu : Evet

Kullanım Kolaylığı :Gayet rahat kullanımı var.

Reklam : Reklamsız.

Tavsiye durumu : % de % tavsiye ederim.

KEŞKE : yok

Uygulama Adresi ; https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sevapp.tasbih_counter_lite_zikir

Uygulamanın video İncelemesi;

UYGULAMA SAHİBİNİN  Google ve APP Stordaki açıklamaları ;

Telefonda günlük tesbihat için ücretsiz zikirmatik indir! Zikir sayacı her tıklama esnasında ses ve titreşim şeklinde uyarı verir, bu sayede zikir çekme esnasında sürekli ekrana bakmanıza gerek kalmaz. Zikir limit özelliği ile belirlediğiniz sayaç değerinin katlarında ayrıca uyarılar alabilirsiniz. Telefonda zikirmatik kullanımı esnasında uygulamayı kapatıp, yeniden açsanız dahi tesbih sayacı sıfırlanmaz ve daha önce bırakılan değerden devam eder.

Zikirmatik sayacı ve uygulama arayüzü farklı renklerdeki temalar ile kişiselleştirilebilir. Dijital zikirmatik, telefon batarya tasarrufu ve hem sağlık hem de konfor için daha iyi bir kullanım deneyimi sunan gece modu (karanlık tema) özelliğini destekler. Tesbih uygulamasını internetsiz zikirmatik özelliği sayesinde her yerde kullanabilirsiniz.

Destek, öneri ya da geri bildirim için info@sevapp.net adresinden e-posta gönderebilirsiniz.

Ana Sayfa

Uygulama Rehberi Sayfasına git

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu