Haberler

ZOTAC, VR GO 3.0 Oyun Sırt Çantası PC’sini Duyurdu !

ZOTAC, VR GO oyun sırt çantası PC’lerinin üçüncü nesli olan VR GO 3.0’ı piyasaya sürdü.

ZOTAC bunu 2020 Uluslararası CES’de tanıtmıştı. Bu cihazlar, aslında sırt çantası gibi taktığınız bir VR kulaklığı için bağlantı ile birlikte, masaüstü yerine dizüstü bilgisayarlar. Bu, cihazın iki yıl içinde ilk güncellemesidir ve VR GO 2.0, 2018 civarında VR çılgınlığının kalınlığında piyasaya sürülüyor.

Yeni VR GO 3.0, kullanıcı için daha iyi ısı yalıtımı ve havalandırma ile geliştirilmiş giyilebilir bir tasarıma sahiptir. Ayrıca, Core i7-9700 işlemci, GeForce RTX 2070 grafik kartı, 16 GB DDR4-2667 SO-DIMM bellek ve 240 GB NVMe SSD depolama şeklinde güncellenmiş donanım alır.

Cihazda çalışırken değiştirilebilir iki pil paketi bulunur. Oyunun ortasında, en az biri yuvada olacak şekilde pili değiştirebilirsiniz. VR GO 3.0, çok çeşitli VR HMD standartlarını desteklemektedir ve Windows 10’a dayanmaktadır. Şirket fiyatlandırmayı açıklamamıştır.

ZOTACZOTAC

Google News’te Bize Abone Olmak İçin Tıklayınız…

Anasayfa’ya Dönmek İçin Tıklayınız…

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu