SEO

Web semineri: Bir SEO anma töreni

SEO Sütunu 800x450SEO Sütunu 800x450

Bu yıl kaybettiğimiz SEO taktikleri ve kavramlarının uzun listesini onurlandıran neşeli bir yaşam kutlamasına katılın. Bağlantı kurma, anahtar kelime yamyamlığı, bir değer göstergesi olarak arama hacmi ve hatta en sevilen arkadaş olan huni gibi feshedilmiş fikirlerle paylaştığınız güzel zamanları sevgiyle hatırlayın. Organik içerik için yeni bir paradigmayı benimserken onların kaybıyla barışın: Sütun tabanlı pazarlama.

Bu saygılı ve yaşamı onaylayan oturumda, DemandJump’ın baş çözüm sorumlusu Ryan Brock’a katılın ve bu oturumu tamamlayın:

  • Eski SEO ölçümlerinin ve taktiklerinin çoğunun SEO sonuçları üzerinde çok az etkisi olduğuna veya hiç etkisi olmadığına dair açık ve ikna edici kanıtlar.
  • Organik sıralama başarısını tanımlayan ve yönlendiren tek bir metrik lehine SEO ile ilişkili metriklerin ve taktiklerin çoğunu ortadan kaldıran büyük bir zihniyet değişimi.
  • SEO temel konularını seçmek ve hızlı bir şekilde sıralamaya giren içerikler yayınlamak için pratik, adım adım metodoloji.

Kayıt yaptırarak ve katılarak daha fazla bilgi edinin “SEO Anma Töreni: Artık Önemi Olmayan Şeylere Veda,” DemandJump tarafından sunulmaktadır.


Tıklayın görüntülemek için burada daha fazla Search Engine Land web semineri.


Search Engine Land’de Yeni

Yazar hakkında

Cynthia RamsaranCynthia Ramsaran

Cynthia Ramsaran, Search Engine Land ve MarTech’in yayıncıları olan Third Door Media’da özel içerik direktörüdür. Yirmi yılı aşkın editoryal/içerik pazarlama deneyimine sahip çok kanallı bir hikaye anlatıcısı olan Cynthia’nın uzmanlığı pazarlama, teknoloji, finans, üretim ve oyun sektörlerini kapsamaktadır. CNBC.com’da yazar/yapımcı olarak çalışmış ve KPMG için düşünce liderliği üretmiştir. Queens, NY’den gelen Cynthia, lisans ve MBA eğitimini St. John’s Üniversitesi’nde tamamlamıştır.

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊
Başa dön tuşu