Teknoloji

Amazon’un 13 Saat Pil Ömrü, Geniş Ekranı ve Hafif Tasarımıyla Yepyeni Fire HD 10 Tableti Yüzde 42’ye Varan İndirimde [Starting From $104.99]

Yeni Fire HD 10 tablet, medya tüketimi, yayın izleme, okuma ve bazı hafif oyunlar için kullanılabilecek bağımsız bir kayrak olarak muazzam bir değer sunuyor. Amazon’daki son indirimlerle, cihazın orijinal fiyatı yüzde 42 oranında düşürülerek 104,99 dolara düştüEn azından kilit ekranı reklamlarını gösteren versiyon için. Herhangi bir reklam göstermeyen varyant için ek bir ücret ödenecek ve toplam 119,99 $ ‘a ulaşacaktır. Kısacası, her ikisi de microSD kart yuvası aracılığıyla 64 GB genişletilebilir dahili depolama alanı sunan iki seçenek arasından seçim yapabilirsiniz.

Ayrıca 3,5 mm ses jakı ile geldiğini söylemeyi unuttuk mu? Fire HD 10 üç farklı renk seçeneğiyle sunuluyor ve hangi rengi seçerseniz seçin, önceki modele göre 30 gram daha hafif bir tablete sahip olacaksınız, bu da kollarınızı zorlamadan saatlerce taşımanızı kolaylaştıracak. 10.1 inç 1080p ekran, yukarıda bahsedilenler gibi bir dizi görevin üstesinden gelmek için yeterlidir ve teknik özelliklerin yükseltilmesi işleri daha da sorunsuz hale getirir.

Yeni sekiz çekirdekli işlemci sayesinde Amazon, kullanıcıların yüzde 25’lik bir performans artışı yaşayabileceğini ve 3GB RAM’in gelişmiş çoklu görevlere izin verdiğini iddia ediyor. Tipik olarak, daha hızlı bir sekiz çekirdekli işlemci, güce aç özellikleri nedeniyle pil ömrünü olumsuz etkileyecektir, ancak Amazon’un Fire HD 10’unda değil, çünkü her bir ünite tek bir şarjla 13 saat dayanacak şekilde derecelendirilmiştir. Google Play desteğinin olmaması bu kusursuza yakın giriş seviyesi tabletin tek kusuru ve şirketin böylesine kompakt bir ürüne bu kadar çok performans sığdırıp aynı zamanda bu kadar yüksek bir fiyata satması etkileyici.

Ana Sayfadan Diğer İçeriklerimize Göz Atabilirsiniz
Facebook
Twitter

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊
Başa dön tuşu