Teknoloji

Apple Vision Pro 3.499 Dolara 256 GB Dahili Depolama Alanı Sunuyor, Daha Yüksek Bir Fiyata Üç Dahili Bellek Kademesi Mevcut

Apple Vision Pro ön si̇pari̇şler sonunda yayindaBu da AR başlığı hakkında daha fazla bilgi sahibi olacağımız anlamına geliyor. Başlangıçta, başa takılan giyilebilir cihazın yalnızca 256 GB dahili bellekle sunulacağı söyleniyordu, ancak aslında biri diğerinden daha pahalı olmak üzere üç tane olduğu ortaya çıktı.

Üst düzey Apple Vision Pro modeli 1 TB dahili depolama alanına sahip ancak 3.899 dolara satılıyor

Fiyatı 3.499 dolar. Apple Vision Pro her zaman yeni nesil donanımın pahalı ve kutuplaştırıcı bir parçası olacaktı, ancak dışarıdaki balerinler muhtemelen 256GB depolama alanında sıkışıp kalmak istemeyeceklerdir. Diğer varyantlarda 512GB ve 1TB yerleşik bellek bulunuyor ve her modele 200$ prim ekleniyor. En üst düzey versiyon size 3.899 $’a mal olacak, bu da tam donanımlı bir MacBook Pro’nun fiyatına denk geliyor, ancak bunlardan birine sahipseniz, koleksiyonunuza gülünç fiyatlı bir mekanizma daha ekleyebilirsiniz.

Hangi depolama varyantı için ön sipariş verdiğinizden bağımsız olarak, Apple Vision Pro’nun dahili özellikleri her biri için değişmeden kalır. Bu da tüm versiyonların, 10 çekirdekli GPU ile eşleştirilmiş dört performans ve dört verimlilik çekirdeğine sahip 8 çekirdekli bir CPU sunan üst düzey M2 ile donatılacağı anlamına geliyor. RAM’e gelince, Apple Vision Pro standart olarak 16GB ile birlikte geliyor. Desteklenen maksimum birleşik RAM sınırı 24 GB olmasına rağmen, Apple kulaklığın yalnızca 16 GB’a sahip olmasına izin veriyor.

Yöneticilerden birinin bu sınırlamaları açıklamasını bekleyebiliriz, ancak şimdilik sadece bu ayrıntılara sahibiz. Apple Vision Pro resmi olarak 2 Şubat’ta piyasaya sürülecek ve sizin için ek bilgilere sahip olacağız. Bu arada, kulaklığı erken benimseyenlerden biri olacak mısınız? Yorumlarda bize bildirin ve burayı ziyaret edin ilk biriminizi güvence altına almak için.

Ana Sayfadan Diğer İçeriklerimize Göz Atabilirsiniz

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊
Başa dön tuşu