Teknoloji

Dying Light 2 Yeni AMD FSR 3.0 Kare Üretimi Modu Artık İndirilebilir

Dying Light 2 AMD FSR 3.0 Frame Generation modu artık indirilebilir durumda ve herhangi bir modern NVIDIA ve AMD GPU’ya sahip kullanıcıların gelişmiş performansın keyfini çıkarmasına olanak tanıyor.

LukeFZ’nin FSR 2.0 – FSR 3.0 köprüsünü temel alan mod, temel oyunun FSR 2.0 uygulamasını Kare Üretimi desteği içeren bir sonraki büyük güncellemesiyle değiştiriyor. LukeFZ’nin köprüsü hala beta aşamasında olduğundan, bu Dying Light 2 modu HUD ve metinde yapaylıklar ve bazı giriş gecikmeleri gibi bazı sorunlarla birlikte geliyor. Modu şu adresten indirebilirsiniz Nexus Mods.

Dying Light 2 yaklaşık iki yıl önce PC ve konsollarda piyasaya sürüldü, ancak Techland oyunlarını geride bırakmadı ve geliştirme stüdyoları oyuna yeni özellikler eklemeye devam etti. Oyunun Winter Tales güncellemesi geçtiğimiz ay yayınlandı ve gelecekte daha fazla içerik ve güncelleme gelecekbaşka bir DLC genişlemesi de dahil olmak üzere.

Dying Light 2 tüm dünyada PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox Series S ve Xbox One için çıktı. Oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek için gözden geçirin.

Dying Light 2 Stay Human, Techland’den bir başka heyecan verici parkur ve zombi ezme oyun alanı, ancak zaman zaman hepsini bir arada tutan dikişler biraz açık. Oyunun aksaklıkları, küçük oynanış sıkıntıları ve kabaca ikiye bölünmüş hikayesi ve dünyası göz önüne alındığında, sahne arkası sorunlarının raporları çok mantıklı geliyor. Bununla birlikte, buradaki temel kaya gibi sağlam ve Techland uzun vadeli inşaatçılar olduklarını kanıtladı, bu yüzden oyunun közünün zamanla tam bir aleve dönüşebileceğinden eminim.

Ana Sayfadan Diğer İçeriklerimize Göz Atabilirsiniz

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊
Başa dön tuşu