Teknoloji

Elden Ring’in DLC SteamDB Değişikliği Shadow of the Erdtree’nin Yaklaşmakta Olduğuna İşaret Edebilir Haberler

SteamDB’de Elden Ring için DLC bölümüne yapılan yeni bir ekleme, Shadow of the Erdtree’den gelecek haberlere işaret ediyor olabilir.

As benekli X kullanıcısı ‘Burh’ tarafından, geliştirici FromSoftware Elden Ring’in DLC alt bölümüne yeni bir “bilinmeyen” uygulama ekledi. Bu uygulama yeni uygulama eklendi 10 Ocak’ta yapıldı. SteamDB’de Elden Ring ile ilgili diğer değişiklikler de 11 Ocak’ta yapıldı, ancak bunlar Steam için geçen haftanın 1.10.1 yaması – Bu yama Easy Anti Cheat Service’i yeni Steam işletim sistemini destekleyecek şekilde güncelledi. Aşağıdaki DLC bölümüne yeni “bilinmeyen uygulama” ile bir ekran görüntüsü ekledik.

Bu yeni uygulama pekâlâ yakında çıkacak olan Shadow of the Erdtree genişleme paketiyle ilgili olabilir, önümüzdeki ay piyasaya sürüleceği söyleniyor – oyunun piyasaya sürülmesinden iki yıl sonra. Elbette, bu tamamen başka bir şey de olabilir, ancak Elden Ring ve oyunun ilk genişlemesi hakkında daha fazla bilgi edinir öğrenmez sizi bilgilendireceğiz.

Elden Ring PC ve konsollar için tüm dünyada satışa sunuldu. FromSoftware’in başyapıtı hakkında 2022’deki lansman incelememizde yazdıklarımız burada:

Ana Sayfadan Diğer İçeriklerimize Göz Atabilirsiniz
Facebook
Twitter

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊
Başa dön tuşu