Teknoloji

Farming Simulator 22 artık Kare Üretimi ile AMD FSR 3.0 özelliğine sahip

Mahsul Çerçeve Üretimi artık Farming Simulator 22’de mevcut

Farming Simulator 22, FSR3’ü ekleyerek bunu yapan yedinci oyun oluyor.

AMD’nin FidelityFX Super Resolution 3 (FSR3) desteği, bir hafta içinde listeye eklenen üç yeni oyunla genişlemeye devam ediyor. Mevcut listede yedi oyun bulunuyor ve Warzone’u ayrıca sayarsanız bu sayı sekize çıkıyor. FSR3’ün benimsenme hızı, Eylül ayındaki lansmanından bu yana ilk beklentilerle uyumlu olmasa da, ivmenin yavaş yavaş arttığı görülüyor.

Farming Simulator 22’nin en son güncellemesinde (sürüm 1.13.1.1), FSR3 desteği entegre edildi ve zaten FSR2 uyumluluğu olan bir oyun için yükseltme teknolojisi geliştirildi. Özellikle, FSR3 paketi aynı zamanda Kare Üretimi özelliğini de sunuyor.

AMD FSR3 Oyunları (19 Ocak 2024 itibarıyla)

  1. Avatar: Pandora’nın Sınırları
  2. Forspoken
  3. Aveum’un Ölümsüzleri
  4. Bir Ejderha Gibi Gaiden: Adını Silen Adam
  5. MotorCubs RC
  6. Call of Duty Modern Warfare III &; Warzone
  7. Farming Simulator 22

Geliştiriciler, AMD’nin bir oyunun Kare Üretimi’ni devreye sokmadan önce ideal olarak en az 60 FPS’de çalışması gerektiği yönündeki önerisini tekrarlıyor. Bu daha çok bir öneri olsa da, buna bağlı kalmak muhtemelen daha iyi bir oyun deneyimi sağlayacaktır. Farklı bir şey denemek isterseniz, oyununuzu daha hızlı oynatmak için FSR3 profillerini kullanabilirsiniz.

Oyunculardan gelen geri bildirimler çeşitlidir; bazıları Radeon GPU’larda kare hızlarının neredeyse iki katına çıktığını bildirmiştir. Ancak, diğerleri AMD Enhanced Sync kullanırken çözünürlük ölçekleme veya yırtılma ile ilgili sorunlarla karşılaştı.

Kaynak: Çiftçilik SimülatörüAziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊
Başa dön tuşu