Bilgisayarlar ve DonanımTeknoloji

GALAX Ekran Kartları Türkiye’de!

Dünyanın önde gelen ekran kartı üreticilerinden GALAX, Türkiye pazarına giriş yaptı. Gaming.Gen.TR ve Beta Oyun’un distribütörlüğünde satışa sunulan GALAX ekran kartları, performans, tasarım ve fiyat-performans açısından kullanıcılara geniş bir seçenek sunuyor.

GALAX, 1994 yılında Hong Kong’da kurulan ve 1999 yılından bu yana Nvidia ile iş birliği yapan bir firma. Avrupa’da KFA2 adıyla bilinen GALAX, ekran kartı tarafında sadece Nvidia yongalı çözümlerle boy gösteriyor.

Türkiye pazarında satışa sunulan GALAX ekran kartları arasında GeForce RTX 40 serisi modeller öne çıkıyor. RTX 4090, RTX 4080 ve RTX 4070 olmak üzere üç farklı modelden oluşan RTX 40 serisi, en yeni Nvidia Ampere mimarisi ile birlikte yüksek performans sunuyor.

GALAX ekran kartları, tasarım ve ek özellikler açısından da dikkat çekiyor. Firmanın özel olarak tasarladığı Xtreme Tuner Plus adlı telefon uygulaması sayesinde kullanıcılar, GALAX marka ürünlerin RGB aydınlatmalarını, fan hızını ve çalışma sıcaklığını rahatlıkla kontrol edebiliyor.

Gaming.Gen.TR üzerinden gerçekleştireceğiniz GALAX ekran kartı alışverişlerinde size özel birçok ayrıcalık da sizleri bekliyor. Üstelik 2 yıllık garanti süresince herhangi bir arıza durumunda birebir değişim garantisi sunuluyor.

GALAX ekran kartları, Türkiye pazarında rekabeti artıracak gibi görünüyor. Performans, tasarım ve fiyat-performans açısından kullanıcılara geniş bir seçenek sunan GALAX ekran kartları, özellikle oyun tutkunları ve profesyonel kullanıcılar için ilgi çekici bir seçenek olabilir.

İşte GALAX ekran kartlarının öne çıkan özellikleri:

  • Nvidia Ampere mimarisi ile yüksek performans
  • Özel Xtreme Tuner Plus uygulaması ile gelişmiş kontrol
  • 2 yıl değişim garantisi

Türkiye’de satışa sunulan GALAX ekran kartları:

  • GeForce RTX 4090
  • GeForce RTX 4080
  • GeForce RTX 4070

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊
Başa dön tuşu