Teknoloji

Galaxy S24 Serisine mi Yükseltiyorsunuz? İşte Bölgenizde Hangi Yonga Setini Alacağınız

Bu Galaxy S24 hype treni birkaç gün önce olduğu gibi güçlü bir şekilde devam ediyor. Resmi duyurunun ardından yeni telefonlar hakkında pek çok ayrıntıya ulaşmayı başardık. Şimdi, Samsung’un Unpacked etkinliği sırasında açıklamadığı tek şey, bölgelere özgü yonga seti kullanılabilirliği. Yeni bir cihaza yükseltme yapmayı düşünüyorsanız, önceden ne alacağınızı öğrenmek isteyebilirsiniz.

Galaxy S24 serisinde Galaxy için hem Exynos 2400 hem de Snapdragon 8 Gen 3 bu sefer değerli seçimler.

Şimdi, çoğunlukla, Galaxy S24 serisi bir ev koşusu gibi görünüyor. Galaxy S24 Exynos 2400 ve Snapdragon 8 Gen 3 zaten denenmiş ve test edilmişti – yonga setini incelediğimde övmüştüm Redmagic 9 Pro, Bu yüzden bu sefer işlerin çok farklı olacağından şüpheliyim.

Galaxy S24 Ulta’yı elinize almak istiyorsanız, dünyanın dört bir yanındaki tüm bölgelerde Galaxy için Snapdragon 8 Gen 3’e erişebileceksiniz. Exynos’tan uzak durmak için aktif bir çaba sarf ediyorsanız, bu sizin için iyi bir haber çünkü yalnızca Qualcomm’un teklifini alacaksınız.

Bununla birlikte, Galaxy S24 ve Plus varyantı için işler biraz farklı. Plus varyantı, ABD, Çin, Güney Kore ve belki de şu anda bilinmeyen birkaç bölge de dahil olmak üzere çeşitli bölgelerde Snapdragon 8 Gen 3’e erişebilecek. Ancak, Samsung bize bir güncelleme verdiğinde, haberleri bizden alabileceksiniz. Avrupa, İngiltere, Hindistan, Dubai ve daha fazlası gibi ABD dışındaki bölgeler söz konusu olduğunda, Samsung telefonları şu ülkelerde sunacak Exynos 2400 teklif ediyorum.

Exynos 2400 hakkında şimdiye kadar edindiğimiz tüm bilgilere dayanarak, yonga setinin beklenenden daha iyi performans gösterdiği ve hatta bazı durumlarda Galaxy için Snapdragon 8 Gen 3’ü gölgede bırakıyor. Elbette fazla bir şey söylemek için henüz çok erken, ancak Samsung’un yeni şirket içi çipiyle iyi olacağını söyleyen garip bir iyimserliğim var. Elbette, telefonlar piyasaya çıktığında, daha net bir resim çizmeye yardımcı olacak daha fazla ayrıntı beklemeye başlayabilirsiniz ve biz de sizi haberdar etmek için orada olacağız.

Ana Sayfadan Diğer İçeriklerimize Göz Atabilirsiniz

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊
Başa dön tuşu